Win98SE i WinXp Professional

Co myslicie o dwóch Windowsa na dysku,ale na oddzielnych partycjach??? Czy to dobre rozwiązanie mieć Win 98SE i Win xp professional??? Załużmy na dysku 40GB Carvir

Sądzimy że mogą być. Jeżeli będą os’y na osobnych partycjach to nic nie będzie się raczej działo :wink:

Nie powinno być problemów (może się nie pogryzą !!

Tak masz racje Piotrek.

Nic sie nie bedzie działo bedzie ok, ja tak mam już od ponad 2 lat, na pierwszej partycji instalujesz 98 a na drógiej xp , i to najlepiej w tej kolejności pierwsze 98 potem xp, wtedy masz bezproblemową instalacje i bez kombinowania z bootami.

Ja mam tak na dysku 40 gigiowym: 15 giga na C na 98, a 25 giga na D na XP. Jestem zadowolony, nic się nie dzieje. XP mam do neta i pracy, na 98 gram zazwyczaj.

Do Stoow też myślałem nad takim rozwiązaniem,że xp do neta a 98 do gier.Chyba tak zrobie :smiley: :slight_smile: :slight_smile:

Jak dla mnie to jest optymalne rozwiązanie i mi odpowiada :smiley:

Mi raczej też,będzie odpowiadać :slight_smile:

A czy można zrobić napszykład inną konfiguracje? Np. Win xp i Win 2000?

=========

A przed chwilą w innym temacie przepraszałeś za pisanie posta pod postem. Połączyłem. Magik.

Ja nie widze problemu tylko według mnie starszy windows powinien być na wcześniejszej partycji czyli np. 98 na C a XP na D.

da sie zrobic ale to bys chyba musial wgrac xp na win98 a win2000 na d: albo 2000 nagrac na c: a xp zostawic na d:

Spoko już wiem jak to zrobić