Win98se & service pack2ang

(Neone1) #1

Zainstalowałem service pack pod 98 wersje angielska . I teraz mam problem czesc systemu jest po angielsku ,ale to akurat nie stwarza aż tak duzego problemu! Wszystkie skróty z pulpitu zniknely, w zakladce programy nie mam zadnej aplikacji zainstalowanej przed service pakiem, powyciagalem skroty z Program Files ale i tak nie wszystkie aplikacjie sie odpalają ! Czy jest mozliwosc cofniecia tego dodatku do 98?? Pomocy bo namieszalem w kompie mojej kobitki i teraz nudzi mi!! :lol:

(Idealny3) #2

odinstaluj ten dodatek, ściagnij dodate dla wersji polskiej, i zainstaluj jeszcze raz :]

(Neone1) #3

tylko jak go odinstalowac ?? nie ma takiej opcji w programach jak i w dodaj/usun .i w pliku z instalką tez nie !!

(Idealny3) #4

w dodaj usuń programy, tam na gurze zaznaczasz opcje pokaż wszystkie aktualizacje i wtedy widzisz service packa i go odinstaluj, swoja drogą co cie podkusiło do instalowania na polska wersje windy angielskiego service packa?

(Neone1) #5

wlasnie nie wiem :slight_smile: no ale juz za pozno :slight_smile: dzieki za podpowiedz sprobuje wieczorkiem :slight_smile:

(Idealny3) #6

przecież to normalne że angielską wersje zainstalujesz na angielskiej windzie, tak samo jak na angielskim systemie nie zainstalujesz polskiego sp bo ci się winda bedzie ***,a jeśli to nie pomoże to tylko format niestety

(lazikar) #7

On ma Win 98 :!:

(JNJN) #8

Nie instalowałem dodatku do WIN98SE - ale poszukaj funkcji deinstaluj,lub spróbuj tak.

Jak nie ma funkcji deinstalującej to odpal jeszcze raz wersje angielską i zobacz czy setup dodatku nie ma funkcji deinstalującej,jak nie ma to anuluj i zakończ.

Uruchom komp w systemie awaryjnym przy starcie F8 i punkt 5 wiersz poleceń i wpisz.

scanreg /restore po scanreg spacja.

i przywróć rejestr z dnia kiedy nie miałeś zainstalowany ten dodatek,restart kompa i zobacz i wgraj wersje dodatku PL.

(Farall) #9

Dodam jeszcze: pospiesz się, bo win98 tworzy domyslnie tylko 5 kopii rejestru - 1 dziennie, zakładając oczywiście, że w danym dniu właczysz kompa. Potem nadpisuje najstarszą, wiec jak troche pozwlekasz to możesz juz nie mieć czego przywrócić :slight_smile: