Winamp 5.1 jak uruchomic dzwiek 5.1

(Bary1986) #1

Jak w temacie

(Pieciaks) #2

Spróbuj pobrać i zainstalować tą wtyczkę do Winampa.

Pobierz wtyczkę: KB 5 Channels Output

(rafales) #3

moim zdaniem wtyczka nic nie da...juz to przerabiałem poprostu ustawienia należy pozmieniać. Jestem w pracy więc instrukcje moge napisać jak bede w domu bo w pracy nie mam winampa :slight_smile:

(system) #4

Przede wszystkim musisz mieć specjalnie spreparowany plik, który zawiera w sobie 6 kanałów.

(lazikar) #5

Jak znajdziesz napisz.

Jako OT kosz.

(ak6) #6

Wchodzisz w preferencje Winampa > Plug-ins > Output > wybierasz Direct Sound > Configure > w Device wybierasz Twoją kartę i zaznaczasz Allow Hardware Acceleration > zakładka Fading > Default fade lenght ustawiasz na 5 > reset Winampa.

(Maciekgajdzinski) #7

dzieki ak6.tez mialem ten problem.ale dzieki tobie juz jest ok;] a przy okazji wiesz moze co jest grane w poscie 'service pack 2'??

(ak6) #8

Nie rozumiem.

(kowal!) #9

ak6 mi niestety nie działa Twój sposób, ściągałem też już winampa 5.3 który ponoć miał być nastawiony na system 5.1. - dalej nici :smiley: eh a głośniczki świeże, więc chciałbym przetestować

(ak6) #10

A czy na pewno masz dobrze zainstalowaną kartę dźwiękową ??

Czy z innych programów słyszysz dźwięk 5.1 ??

(De Niro) #11

czy w opcjach dźwięku masz ustawione głośnki 5.1 :?:

(kowal!) #12

no właśnie w żadnym programie! w opcjach jest ustawione na 5.1

sterownik instalowałem jeszcze raz i dalej nic.

no nie wiem , może coś źle zrobiłem ...

(De Niro) #13

sprawdź czy dźwięk jest w WMP :!:

(kowal!) #14

nie ma :? :evil: znaczy dźwięk jako taki jest, ale nei w 5.1

Złączono Posta : 21.11.2006 (Wto) 13:45

no i dalej kurcze nic, zainstalowałem wszytsko od nowa(całe oprogramowanie creative + sterowniki) cały czas po włączeniu kompa wyskakuje mi powiaomienie że wykryto nowy sprzęt, w menagerze urządzeń wszystko ok. Może sterownik lipny? bo jak prez menagera próbuje instalować to przerywa, albo błąd albo brakuje pliku ... sam już nie wiem. Jak sie wkurze to windowsa

reaktywuje :?

Złączono Posta : 24.11.2006 (Pią) 20:39

zagląda ktoś tu jeszcze :smiley: :mrgreen: ?

wogóle czy działa dźwięk na takich programach jak Vplayer? jakieś co odtwrzają filmy? prosze o jakąś liste progsów na których macie dźwięk 5.1