Winamp 5.1 jak uruchomic dzwiek 5.1

Jak w temacie

Spróbuj pobrać i zainstalować tą wtyczkę do Winampa.

Pobierz wtyczkę: KB 5 Channels Output

moim zdaniem wtyczka nic nie da…juz to przerabiałem poprostu ustawienia należy pozmieniać. Jestem w pracy więc instrukcje moge napisać jak bede w domu bo w pracy nie mam winampa :slight_smile:

Przede wszystkim musisz mieć specjalnie spreparowany plik, który zawiera w sobie 6 kanałów.

Jak znajdziesz napisz.

Jako OT kosz.

Wchodzisz w preferencje Winampa > Plug-ins > Output > wybierasz Direct Sound > Configure > w Device wybierasz Twoją kartę i zaznaczasz Allow Hardware Acceleration > zakładka Fading > Default fade lenght ustawiasz na 5 > reset Winampa.

dzieki ak6.tez mialem ten problem.ale dzieki tobie juz jest ok;] a przy okazji wiesz moze co jest grane w poscie ‘service pack 2’??

Nie rozumiem.

ak6 mi niestety nie działa Twój sposób, ściągałem też już winampa 5.3 który ponoć miał być nastawiony na system 5.1. - dalej nici :smiley: eh a głośniczki świeże, więc chciałbym przetestować

A czy na pewno masz dobrze zainstalowaną kartę dźwiękową ??

Czy z innych programów słyszysz dźwięk 5.1 ??

czy w opcjach dźwięku masz ustawione głośnki 5.1 :?:

no właśnie w żadnym programie! w opcjach jest ustawione na 5.1

sterownik instalowałem jeszcze raz i dalej nic.

no nie wiem , może coś źle zrobiłem …

sprawdź czy dźwięk jest w WMP :!:

nie ma :? :evil: znaczy dźwięk jako taki jest, ale nei w 5.1

Złączono Posta : 21.11.2006 (Wto) 13:45

no i dalej kurcze nic, zainstalowałem wszytsko od nowa(całe oprogramowanie creative + sterowniki) cały czas po włączeniu kompa wyskakuje mi powiaomienie że wykryto nowy sprzęt, w menagerze urządzeń wszystko ok. Może sterownik lipny? bo jak prez menagera próbuje instalować to przerywa, albo błąd albo brakuje pliku … sam już nie wiem. Jak sie wkurze to windowsa

reaktywuje :?

Złączono Posta : 24.11.2006 (Pią) 20:39

zagląda ktoś tu jeszcze :smiley: :mrgreen: ?

wogóle czy działa dźwięk na takich programach jak Vplayer? jakieś co odtwrzają filmy? prosze o jakąś liste progsów na których macie dźwięk 5.1