Winamp 5.24 - poważny problem

Witam.

Mam problem z Winampem. Otóż od wczoraj nie mogę słuchać muzyki. Gdy włączam winampa i puszczam utwór to wyskakuje błąd że aplikacja wykonała coś nieprawidłowo i zostanie ona zamknięta…

Muzyka dalej leci do końca potem stop - i muszę go zamknąć…

Mam WinXP sp2, antywira i firewalla, wcześniej działało normalnie, nic nie instalowałem…

Czy ktoś wie w czym może być problem ??

Z góry dzięki i pozdro

Usuń i przeinstaluj, powinno pomóc.

Czy po wyświetleniu komunikatu z błędem dalej odtwarza muzykę? Jeśli nie to może oznaczać jakiś problem z kartą dźwiękową.

Po usunięciu (również wyczyszczeniu rejestru) i zainstalowaniu od nowa dalej to samo.

Kartę mam wbudowaną (chipset SIS735), drivery to AC’97.

Ściągnij sobie nowszą wersje

Wersja 5.32 - też nie pomaga… :frowning:

Spróbuj tak:

  1. Odinstaluj Winampa.

  2. Usuń z katalogu Program Files (o ile tam domyślnie zainstalowałeś Winampa) folder Winamp w celu pozbycia się zostawionych resztek śmieci.

  3. (możesz pominąć ten punkt - to tak zapobiegawczo) Spróbuj przeczyścić system np. programem ccleaner.

  4. Zainstaluj od nowa Winampa.

A w filmach itd. masz muzyke czy występuje ten sam błąd?

Ten błąd występuje tylko w Winampie. WMP, inne odtwarzacze muzyki i filmów pracują normalnie…

Jak usuwałem to wyczyściłem wszystko z kompa - łącznie z plikami tymczasowymi, ustawieniami itp

A moze odinstaluj sterowniki od kontrolera VIA AC’97 Audio i uruchom kompa od nowa i potem zainstaluj je ponownie…