Winamp 5.601 odpala tylko jeden utwór

Bry,

ściągnołem Winamp do odtwarzania muzyki ale nie umiem się nim obsługiwać—>Mam problem

Za cholere nie wiem jak zrobić żeby mi cały czas nie włączało tego samego kawałku tzn. gdy próbuje włączyć z biblioteczki jakiś inny utwór np. Era-Ameno to i tak mi się odtwarza Lady Gaga . Z innymi jest to samo gdy próbuje coś włączyć to i tak to mi się odpala Gaga. Z pewnością trzeba coś w ustawieniach zmienić tylko CO?!

Proszę o szybką odpowiedź

Może nie jest to do końca rozwiązanie twojego problemu ale spróbuj AIMP KliK . Winamp obecnie jest ociężały nie to co kiedyś, chociaż na klasycznej skórce jeszcze daje radę :slight_smile:

Odinstaluj winampa i zainstaluj sobie świetny program Aimp. Winamp jest już nieatrakcyjny, przeładowany opcjami, natomiast Aimp jest lekki, zużywa malutko zasobów komputera i ma wiele super opcji niedostępnych w winamp, jest bardzo chwalony przez użytkowników, polecam

Matiozzo , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Ściągnołem Aimp .

Dziękuje za rade;)

Do zamknięcia

eeee a nie przeniosłeś albo nie zmieniles nazwy foleru z tą erą i gage wrzuca automatycznie jako pierwszy plik do którego ma dostęp ? ; p