Winamp i pilot z HP Pavillion

Witam,

Posiadam Win 7, Winamp 5,572 oraz hp pavillion dv4-1040ew. Po włączeniu w winampie opcji by odtwarzanie było możliwe przy użyciu klawiszy multimedialnych wszystko działa jak należy, ale na pilocie działa tylko stop i pogłaśnianie, co może być przyczyną lub co trzeba zrobić by wszystko działało jak należy.

Pozdrawiam

Niekompatybilność. Np. na starym kompie miałem winampa i nie dało się w nim sterować klawiaturą, ale tylko w windowsowym sie dalo. teraz mam AIMPa na nowym i działa należycie. Może pilot nie działa. Pogłaśnianie i ściszanie prawdopodobnie idzie do Windowsa, a nie do programu. A stop to nie mam pojęcia czemu działa

Witam

Ja posiadam laptopa HP Pavillion dv6 2015sw z win7.Pilot dobrze działa z programem AIMP. Na elektrodzie znalazłem ciekawą poradę dotyczącą sprawdzania działania pilota.

Mianowicie należy skierować diodę pilota w stronę kamerki z telefonu.Na telefonie widoczne jest świecenie tej diody podczas naciskania przycisków.Na moim dość starym telefonie Nokia 6230i świecenie było widoczne.