Winamp niechce sie włączyć

(Zdz007) #1

Mam winampa już kilka lat i zmieniam cały czas wersje na nową ale dziś mnie zaskoczył odpalam kompa i włączyłem eDonkey2000 Lite i gg i ładnie komp mi działa a winamp sie niechce włączyć co to może być?

(Duch) #2

coś się dzieje oprócz tego, że

jakiś błąd się pojawia :?: dzieje się coś :?:

zrób re-install :lol:

(luki) #3

jak zmieniasz na nowszą wersję to zawsze przeczyść rejestr przed instalowaniem tej nowszej bo to może być przyczyną że zaczynają się problemy…

do czyszczenie polecam programy JV 16 Power Tools i CCleaner - dostępne na wortalu

(Zdz007) #4

jak powiem nic niewyskakuje ani nic niechce sie odpalać a tak po za tym to cclenaerem robiłem scanera i nic sproboje reinstall i wtedy celanerem;]

(Tiho) #5

Ja tak mialem kiedys. Okazało sie ze mi sie sam właczał ale go nie bylo widac. Wystarczyło wejsc do Menedżer zadań–>Procesy potem znalesc winampa.exe zakonczygo. i właczyc od nowa Winampa.

(Ziben) #6

Miałem tak samo jak tiho , był w procesach ale nie był widoczny. Zrobiłem reinstall , przeczyściłem CCleanerem i wszystko jeździło.

(Zdz007) #7

już naprawiłem

odinstalowałem starego i ccleaner i potem najnowszą wersje z http://www.winamp.com ściagnołem i chula już dobrze;] uważam ze temat zostaje zamknięty;]