Winamp odmawia posłuszeństwa

Winamp nie chce mi odtwarzać piosenek, mam w playliście tylko “demo” i tego nawet nie chce odtworzyć, po prostu jak klikam “play” to nic się nie dzieje, a jak chcę wrzucić katalog z muzyką, to wybieram go i klikam “OK” i nic się nie pojawia w playliście. Probowałem już instalować różne wersje, full i lite - wszędzie to samo.

Kliknij PPM na plik muzyczny i wybierz zakładkę Odtwórz za pomocą Winampa

to zamiast nazwy i wykonwacy w playliście wyświetli mi się ścieżka (adres) to pliku i tak nie odtwarza

A te pliki da sie odtworzyć w innym odtwarzaczu?

Dawno tego nie używałem. Wejdź w ustawienia i poszukaj opcji playlisty i za Domyślną/Default wybierz Open/Otówrz. Coś w ten deseń. Mam nadzieję, ze nieco naprowadziłem.

w innym odtwarzaczu np. WMP działają. Nie wiem gdzie te ustawienia playlisty, szukałem w “Preferencjach”. Zaskoczył mnie trochę ten Winamp, jeszcze niedawno wszystko działało i ostatnio otwieram Winampa żeby posłuchać muzyki i klapa. Nawet reinstalacja nie pomogła.

Odinstaluj winampa, wyczyść kompa CCleanerem -> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=88&id=1125

Zainstaluj inną wersję winampa.

ta wersja CCleaner będzie poprawnie działać na wersji 64-bitowej systemu?

Dodane 24.09.2009 (Cz) 17:55

naprawiłem cały rejestr tym programem i nic z tego :? nadal nie chce mi odtwarzać…

A zainstalowałeś inną wersję winampa?

wcześniej nie, ale potem zrobiłem to jeszcze raz i zainstalowałem wersję 5.5, nie działa.

teraz zamiast winampa zainstalowałem foobara2000 i po problemie