Winamp otwierający się w tle, a nie swoim oknie

(Trelin) #1

gdy nacisne Enterem, bądź dwukrotnie klikne na plik muzyczny, ten zaczyna się odtwarzac, nie pokazując okna winampa. Winamp widoczny jest tylko na liście procesów. Jak to zmienić by zawsze od razu otwierało się okno? może trwa to dłużej, ale tak to nie mam zbytnio możłiwości regulacji czegokolwiek..

(Plebanov) #2

Spróbuj kliknąć PPM na winampie w pasku zadań (o ile masz) i tam winamp -> i kolejno zaznacz "okno główne", "edytor list odtwarzania" itp...a jeśli nie masz w pasku zadań no to nie wiem jak Ci pomóc..........

(Longhorn2009) #3

spróbuj przeinstalować Winampa razem z czyszczeniem pozostałości po nim.

(Olixxx94) #4

trelin , nie masz wtedy włączonego Gadu Radio??

(Maniek87) #5

to wina gadu radio, nawet gdy nie jest odtwarzane, wystarczy że jest włączone gg z radiem 'na dole', wtedy plik muzyczny, który chcesz przesłuchać odpala sie w winampie "podpiętym" do GG.

(patrx95) #6

wiecie może jak zrobić żeby tak nie było przy włączaniu GGradia?

(Olixxx94) #7

Ja jeszcze nie znalazłam na innego to sposobu, po prostu trzeba ''schować'' to radio klikając na ikonkę radia w prawym dolnym rogu

(Trelin) #8

dzięki, poskutkowało!

(patrx95) #9

ok, ja znalazłem sposób w winampie dajcie ctrl + p wejdźcie w Preferencje ogólne i tam odznaczcie Sprawdzaj podczas uruchamiania, czy są nowe wersje no i zamykacie -> restart winampa