Winamp - pasek sterowania

Witam !

Od razu uprzedzam że w google i szukajce na forum szukałem :stuck_out_tongue:

Więc tak poszukuje paska sterowania do Winampa- taki odpowiednik paska sterowania z Windows Media Player. Znalazłem program Winamp Control ale nie bardzo mi on odpowiada ponieważ ikonki są w tray a wolałbym żeby były na pasku startu tak ja to w wyżej wymienionym Windows Media Player :slight_smile:

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam! :slight_smile:

O ile pamiętam, po zainstalowaniu rozszerzenia wchodzisz w opcje Winampa, Control - i tam możesz wybrać, byś miał na pasku, a nie w trayu. Szybko i skutecznie, Pozdrawiam

Złączono Posta : 05.12.2006 (Wto) 8:11

Poprawka, sprawdziłem i masz rację - nie będzie na pasku. Proponuje ci inne rozwiązanie - Jetaudio. To rewelacyjny odtwarzacz, który na łeb bije okrzyczanego Winampa. Można wybrać opcję cienki paska nad paskiem zadań. Zapamiętuje miejsce odtwrzanego utworu, po wcisnięciu stop wycisza, a nie nagle przerywa itp. Rzuc okiem na komentarze pod programem - chyba trudno znaleźć jakikowiek inny, który miałby tak rewelacyjne oceny!

Jak narazie jestem na poziomie poznawania JetAudio :stuck_out_tongue: i mam pare pytań, więc: Czy da rade zmodyfikować trochę ten pasek nad paskiem zadan? Chodzi mi o to że nie potrzebnych mi jest pare ikonek :stuck_out_tongue: Po drugie , gdzie zmienić to że po zminieniu utworu przez chwile utwory się “pokrywają” bardzo mnie to irytuje :confused:

Niestety, ja ci ni jestem w stanie pomóc w pierwszej sprawie, a drugiej nie rozumziem, gdyż u mnie nic sie nie pokrywa - po wybraniu innego utworu pierwszy cichnie, a rozgłaśnia się drugi. Ale może odpowie ci ktoś bardziej kompetentny. A podsumowując, to wydaje mi się, że po używaniu JetAudio mało kto wróci do Winampa. Pozdrawiam :wink:

a jakbyś wrzucił do google winamp bar?

No niestety WinampBar działa tylko z wersjami 2.x i 3.x , a ja mam wersje 5.2 i wcale nie mam zamiaru jej zmieniać. Próbowałem zainstalować WinampBara i przy włączaniu go wyskakiwał błąd ;/

Może znacie jakieś inne programy, które działają z nowszymi wersjami ?