Winamp - po włączeniu, klasyczna później ustawiona skórka

(Rasputina) #1

Zainstalowałam winamp, po włączeniu najpierw przez sekunde w gónym lewym rogu widzę winamp w klasycznej/starej skórce, po sekundzie w miejscu które sobię ustawiłam pojawia się winamp z ustawioną skórką.

Co wcisnąć żeby od razu włączał się ustawiony? :slight_smile:

z góry dziękuje

(Danielm86) #2

Odinstaluj programem Revo Uninstaler w trybie zaawansownym. Do tego przeczyść programem np Wise Registry Cleaner

(Rasputina) #3

odinstaluj co? :smiley: sory za moją niedomyślnośc :smiley:

(Chillout) #4

Odinstaluj Winampa tak jak napisał master_zonk6 i ponownie zainstaluj Winampa.

(Rasputina) #5

odinstalowac? przeciez dopiero co zainstalowalam :smiley: doslownie chwile przed postem :slight_smile:

(xyzzyx) #6

Kuroi -mam tak samo. Nie jestem pewien ale chodzi chyba o to że jeśli masz zainstalowanego StreamRippera to on integruje się z WinAmpem i z GG i ta pierwsza skórka która "mignie" to jest ta z GG. Próbowałem czy da się to zmienić ale też mi się nie udało. Inaczej tego nie umiem wytłumaczyć ale tak jak powiedziałem pewności nie mam. Pozdrawiam.

(Rasputina) #7

jak instaluje wiinampa to później też "streamripper for winamp" ale to chyba wtyczka a nie dodatkowy program :), i on łączy się z gg? a w jakim celu?.....

no dobra...ale co ma klasyczna skórka winampa do GG? :slight_smile:

(xyzzyx) #8

Może nie łączy, integruje się z GG abyś mogła przy jego użyciu nagrywać muzykę z Gadu Radio(identycznie jak z WinAmpa). Co do skórki-jak pisałem pewien nie jestem ale gdy zamknąłem GG ta skórka mi nie"migała" i dlatego tak skojarzyłem.Ale może chodzi o coś innego, na razie nie wiem. Pozdrawiam.

(Rasputina) #9

hmm z mojej strony temat zakończony bo z niewiadomych przyczyn przestała pojawiać się skórka klasyczna.... :smiley: