Winamp - po włączeniu, klasyczna później ustawiona skórka

Zainstalowałam winamp, po włączeniu najpierw przez sekunde w gónym lewym rogu widzę winamp w klasycznej/starej skórce, po sekundzie w miejscu które sobię ustawiłam pojawia się winamp z ustawioną skórką.

Co wcisnąć żeby od razu włączał się ustawiony? :slight_smile:

z góry dziękuje

Odinstaluj programem Revo Uninstaler w trybie zaawansownym. Do tego przeczyść programem np Wise Registry Cleaner

odinstaluj co? :smiley: sory za moją niedomyślnośc :smiley:

Odinstaluj Winampa tak jak napisał master_zonk6 i ponownie zainstaluj Winampa.

odinstalowac? przeciez dopiero co zainstalowalam :smiley: doslownie chwile przed postem :slight_smile:

Kuroi -mam tak samo. Nie jestem pewien ale chodzi chyba o to że jeśli masz zainstalowanego StreamRippera to on integruje się z WinAmpem i z GG i ta pierwsza skórka która “mignie” to jest ta z GG. Próbowałem czy da się to zmienić ale też mi się nie udało. Inaczej tego nie umiem wytłumaczyć ale tak jak powiedziałem pewności nie mam. Pozdrawiam.

jak instaluje wiinampa to później też “streamripper for winamp” ale to chyba wtyczka a nie dodatkowy program :), i on łączy się z gg? a w jakim celu?..

no dobra…ale co ma klasyczna skórka winampa do GG? :slight_smile:

Może nie łączy, integruje się z GG abyś mogła przy jego użyciu nagrywać muzykę z Gadu Radio(identycznie jak z WinAmpa). Co do skórki-jak pisałem pewien nie jestem ale gdy zamknąłem GG ta skórka mi nie"migała" i dlatego tak skojarzyłem.Ale może chodzi o coś innego, na razie nie wiem. Pozdrawiam.

hmm z mojej strony temat zakończony bo z niewiadomych przyczyn przestała pojawiać się skórka klasyczna… :smiley: