WINAMP pod Windows Vista

Czy działa komuś poprawnie Winamp pod systemem VISTA ? Posiadam wersje 5.32 i podczas włączania pojawia sie komunikat: “Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono PX.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić problem” . Jednak winamp po kliknięciu na OK pracuje tylko denerwujący jest ten komunikat.Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Mi działa ino szczylo !!

Ja takie coś miałem kiedyś pod xp i pod vistą teraz też to mam.

ja mam winamp502_full i wszystko chodzi ok na viście spolszczenie też !

Problem już rozwiązałem.Dla zainteresowanych podaję link do pliku px.dll dla WINAMP’a w wersji 5.3. Po rozpakowaniu i skopiowaniu tego pliku do katalogu C:%systemroot% (najczęściej C:\WINDOWS) winamp działa bez problemu :slight_smile:

http://www.meggamusic.co.uk/winamp/px_dll_53.zip

ja mam 5.32 i działa bez problemu

Maciu82

To dlatego że go nie zainstalowałeś na Vista tylko zrobiłeś skrót z do winampa który uwcześnie był zainstalowany w XP

mi działa bezproblemowo :slight_smile:

Pobrałem Winampa 5.32 z dobreprogramy i zainstalowałem (nie w domyslnym folderze ale w wybranym przeze mnie) - zainstalował się i ruszył bezproblemowo;

Złączono Posty : 03.02.2007 (Sob) 21:24

Jak u Was słychać??

Płyta CD Audio lub MP3 odtwarzane Winampem są zapisane w STEREO;

Bez żadnych pluginów do WINAMPA jak na XPeku słychać dźwięk we wszystkich głośnikach. (Audigy 4 + Inspire P5800).

Ja polecam lepszego od Winampa - XMPlay’a w wer. 3.3. Używam tego plaerya od roku bodajże i nie zamieniłbym go na żadnego innego.

Mnie też Winamp (5.32) chodzi na Viście bez szadnego szwanku… :slight_smile:

Pozdrawiam…

Ja też mam winampa i chodzi mi bez problemowo.A co do anduril nie masz racji winamp jest lepszy :smiley: