Winamp-problem

Witam .

Mam straszny problem z winampem,co chwila się zacina,cały czas jakieś bufforownie,nie mogę słuchać mojego ulubionego radia.Nie bardzo znam się an tym wszystkim więc prosiłąbym o jakiś zrozumiały język dla laika.

Próbowałąm już wszystkiego wg mnie odinstalowałam i powtórnie zainstalowałam.Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje,wcześniej nie było takiego problemu.Będę wdzięczna za pomoc.Z góry dziękuję.

może masz problemy z łączem, internet chodzi w porządku? czy oprócz tego komputer pracuje normalnie? tzn. nie dzieją się dziwne rzeczy?

rzeczywiście,wszystko działa jakoś gorzej,korzystam z neostrady,może to w tym problem,szkoda …dziękuję,czyli chyba nic nie da się zrobić,łobuzy jedne

Podaj szybkość łącza.

Jak korzystasz z winampa to używasz jeszcze jakiegoś programu który korzysta z internetu?

Czy problem występuje tylko z jedną stacją radiową?

daj loga z hijacka moze jakis robal co spowalnia lacze http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Niesamowite jacy tu są dobrzy ludzie.

Mam jeszcze windows media player ale na tym chyba się nie słucha radia,przepraszam bo ja naprawdę nie znam się na tym wszystkim,a moja neostrada ma 256kb/s.

loga z hijacka muszę najpierw sparwdzić co to takiego

Aha mam taki program antywirusowy Virus Scan i jeśli on wykryje jakiegoś wirusa a nie może go usunąć to przenosi do folderu kwarantanny no i tam mam jakiegś trojana ANIfile może to przez to.

Wybaczcie nieznajomość tego świata,dopiero się uczę ,choć nie powiem żeby to było proste,pozdrawiam

Złączono Posta : 28.01.2006 (Sob) 18:42

mam wkleić całą tę notatkę jaka pojwiła się po uruchomieniu tego hijacka?

Jest bardzo długa.I nie wiem co mam dalej z tym zrobić ,zamknąć po prostu ? Kurcze

Program Antywirusowy raczej nie ma tu nic do rzeczy.

Chyba, że masz niezbyt nowy komputer wtedy moze spowalniać cały komputer w tym winampa. Ale raczej w to wątpie.

Przy takim łączu radio internetowe powinno spokojnie działać.

Ponawiam apel o odpowiedz. Czy ściągasz jeszcze coś z netu, gdy słuchasz radia internetowego?

  • czyli raczej problem po stronie twojego łącza internetowego.

Też raczej jestem skłonna winić neostradkę bo,bo mają limit pobrania danych czy czegoś tam i być może(ale sprawdzę jeszcze)go przekroczyłam.Nie wydaje mi się by była to wina ściągania z netu bo problem jest ten sam ciągle bez względu na to czy coś pobieram czy nie.

Ale przecież nie znam się na tym,w takim razie muszę chyba zaczekać.

Dziękuję