Winamp się zacina

Witam. Otóż mój problem polega na tym, że gdy włączam Winampa, to strasznie go muli. Program przez jakiś czas nie odpowiada, a kawałek zaczyna odtwarzać dopiero po około 30 sekundach od wybrania go :confused: . Kiedy jest zminimalizowany i go maksymalizuję, to muszę poczekać jakąś minutę, bo nie odpowiada :confused: . Ogólnie cały czas go muli. Próbowałem już go przeinstalować. Instalowałem kilka wersji: najnowszą 5.52, trochę starszą 5.35 i 5.52 Lite, tą odchudzoną, ale problem występuje nadal. Skanowałem cały dysk C: antywirusem i nic nie wykrył. Do tej pory wszystko było w porządku tylko niedawno zaczął się ten problem. Co mam robić? Jeśli to jest ważne to mam 512 RAM, ale do tej pory Winamp chodził dobrze. Proszę o pomoc :). Z góry dzięki :wink: .

Witam,

spotkałem się już z podobnym problemem i zawsze był to Winamp z serii 5.xx. Nie wiem jak temu zaradzić, ale jeśli słuchasz tylko muzyki z mp3 itp, to zainstaluj jakąś starszą i stabilniejszą wersje winampa, np. 2.95. Może trochę archaiczny ma wygląd, ale mi to nie przeszkadza (można ładne skórki wgrać) i najważniejsze, że śmiga aż miło.

Pozdrawiam,

Masakrator

Spoko, tylko, że do tej pory używałem wersji 5.35 i wszystko chodziło bez zarzutu i dopiero ostatnio zaczął występować błąd :confused: .