Winamp skiny

Siemanko mam pytanie czy da się zrobić skróty, dzięki którym gdy będę włączał winampa zmieni mi się skin, bo siostra zmienia mi ciągle skina i wkurza mnie to… Ona chce innego a ja innego jest sposób?? Widzę to tak ona włancza innym skrótem a ja swojego skina innym da się?

Raczej takiego czegos nie da sie zobic

Raczej się nie da ;/ … nie widze innego sposobu jak dogadanie się z siostrą :wink: Powodzenia :wink:

No chyba ze usuniesz wszystkie skiny zostawiajac tylko swoj

A właśnie, że się da, o ile masz WinXP i osobne konto dla siebie i siostry. Wtedy reinstalujesz Winampa i podczas instalacji wybierasz osobne ustawienia dla każdego użytkownika, zamiast ustawień globalnych.

Odpada, no nic trudno…

Złączono Posta : 30.06.2006 (Pią) 13:55

A tak żeby nie robić nowego tematu, mam pytanie gdy np. mam jakąś mp3 no to gdy ja je otwieram, nie otwiera mi się w winampie tylko w jakimś programie który nie otwiera tego typu plików… jak to ustawić żeby prowadziło do winampa??

Ja proponuje zainastlowac 2 razy Winampa, w 2 róznych folderach, wtedy i siostra bedzie miala swój skrót i ty.

Natomiast co do ostaniego pytania to w Winampie ustaw otwierania domyslne tych plików, żeby były zawsze skojarzone z Winampem własnie. Nie wiem gdzie to jest, ponieważ używam Foobar’a, ale wiem ze taka opcja była napewno. :slight_smile:

Ctrl+P przy włączonym Winampie --> General Preferences --> File Types. Zaznaczasz, czego dusza zapragnie i masz. Dodatkowo radzę zaznaczyć Restore file associations at Winamp start-up.