Winamp skiny


(Fernando) #1

Siemanko mam pytanie czy da się zrobić skróty, dzięki którym gdy będę włączał winampa zmieni mi się skin, bo siostra zmienia mi ciągle skina i wkurza mnie to... Ona chce innego a ja innego jest sposób?? Widzę to tak ona włancza innym skrótem a ja swojego skina innym da się?


(Goldenkeylogger) #2

Raczej takiego czegos nie da sie zobic


#3

Raczej się nie da ;/ ... nie widze innego sposobu jak dogadanie się z siostrą :wink: Powodzenia :wink:


(Goldenkeylogger) #4

No chyba ze usuniesz wszystkie skiny zostawiajac tylko swoj


(Spam) #5

A właśnie, że się da, o ile masz WinXP i osobne konto dla siebie i siostry. Wtedy reinstalujesz Winampa i podczas instalacji wybierasz osobne ustawienia dla każdego użytkownika, zamiast ustawień globalnych.


(Fernando) #6

Odpada, no nic trudno....

Złączono Posta : 30.06.2006 (Pią) 13:55

A tak żeby nie robić nowego tematu, mam pytanie gdy np. mam jakąś mp3 no to gdy ja je otwieram, nie otwiera mi się w winampie tylko w jakimś programie który nie otwiera tego typu plików.... jak to ustawić żeby prowadziło do winampa??


(Marek Section8) #7

Ja proponuje zainastlowac 2 razy Winampa, w 2 róznych folderach, wtedy i siostra bedzie miala swój skrót i ty.

Natomiast co do ostaniego pytania to w Winampie ustaw otwierania domyslne tych plików, żeby były zawsze skojarzone z Winampem własnie. Nie wiem gdzie to jest, ponieważ używam Foobar'a, ale wiem ze taka opcja była napewno. :slight_smile:


(Spam) #8

Ctrl+P przy włączonym Winampie --> General Preferences --> File Types. Zaznaczasz, czego dusza zapragnie i masz. Dodatkowo radzę zaznaczyć Restore file associations at Winamp start-up.