Winamp - suwak volume działa do 20% wartości

Witam!

Jak w temacie, a dokładniej - podczas odtwarzania muzyki przy aktywnym oknie winamp’a mogę regulować poziom głośności scroll’em ale… tylko od 0 do 20% ze 100% :roll: po prostu od 20% wartości “podciągać” głośność muszę pokrętłem w laptopie. Fakt - kręcąc nadal scroll’em wartość wizualna głośności na suwaku wzrasta, ale sam głos już nie :roll: To samo dzieje się w drugą stronę - ściszając scroll’em (zaczynając od 100%) obniżenie głośności muzyki zaczyna się dopiero poniżej 20% wartości :roll: Wcześniej suwak volume podczas sterowania scroll’em działał bez zarzutu, w całym zakresie ale od pewnego czasu mam z tym problem, w związku z tym proszę o pomoc :slight_smile:

P.s. wiem, że najprościej jest odinstalować i…ponownie zainstalować, ale chciałbym…“powalczyć” :smiley:

Spróbuj taki manewr - daj głośność w lapku na 100% i zobacz czy jest tak samo - może (chociaż to dziwna teoria) jak ustawiasz laptopa na 20% to nie pozwala podgłośnić powyżej tej wartości? Wiem - dziki pomysł ale sam problem tez co najmniej specyficzny :slight_smile: . Ewentualnie przeinstaluj kodeki.