WINAMP: szybka zmiana utworów! jak to zrobić?

Witam :slight_smile: Wiem, że można w Winampie ustawić dwie malutkie strzałeczki na pasku zadań. Służą one do szybkiego przeskakiwania utworów i nie trzeba przy tym za każdym razem otwierać okna Winampa. Ułatwia to słuchanie muzyki zwłaszcza kiedy ma się otwarte kilka okienek na raz. Tylko nie wiem jak to zrobić, a wiem że jest to możliwe bo widziałam coś takiego u koleżanki ;] Mam najnowsza wersje Winampa (5.35) w wersji spolszczonej. Pomóżcie! :slight_smile: Będe bardzo wdzięczna :slight_smile:

Jeżeli ktoś wiem jak mi pomóc będę wdzięczna za odpowiedź także na maila aga_quacja@o2.pl ;]

trzeba zaznaczyć wszystkie utwory PPM i wcisnąć otwórz. I GOTOWE :smiley:

Hmm… A PPm to…? Bo nie za bardzo wiem co to? :expressionless:

Prawy Przycisk Myszki.

Hehe, no tak :slight_smile: Ale to nie daje tego efektu o który mi chodzi. Wtedy po prostu otwiera sie lista. Nie mam pomocniczych strzałeczek.

Przybliżając mój problem moge powiedzieć, że Windows Media Player posiada taka funkcje: wystarczy klinać Prawym Przyciskiem na pasek i w pasku narzędzi wybrać Windows Media Player i juz mi sie pojawiaja małe strzałki. Winamp tego nie ma albo ja nie potrafie tego zrobić ;]

http://pobieralnia.pl/plik-890-winamp-control-2.3.html

Dzięki :slight_smile: Dokładnie o to mi chodziło :slight_smile:

Pozdrawiam ;]