Winamp tray

(Godstar97) #1

Witam.

Jakiś czas temu zmieniłem system na windows 7 ( 64 bit ) i przerzuciłem się z WMP na winampa.

Nie wiem jak zrzucić go do paska zadań tak jak Windows Media Playera, by były tam przyciski akcji typu STOP, PLAY, NASTĘPNY UTWÓR itp.

(sla17) #2

Można także poszukać jakiegoś Gadżetu, tak jak jest standardowo Pogoda, Waluty, Zegar, Kalendarz :slight_smile: Jednak nie da się tego ustawić na pasku zadań. Chyba że jakiś program, który by to umożliwiał, ale nic mi do głowy nie przychodzi.

(XMan) #3

Sprawdź :

Winamp Sterowanie zaawansowane - v5.6 - Kontrola Winampa z paska zadań z tym skinnable wtyczki

• Teraz kompatybilne z Windows 7.

Tray Control 1.1.2.84.

Tray Control Mercury.

Tray Control for Winamp.

Nullsoft Tray Control Plug-in Icon Pack.

Nie wiem czy na tym systemie wszystkie pluginy będą działać, pierwszy powinien :wink:

(Placio74) #4

godstar, jeśli zainstalowałeś Winamp Full z domyślnym zestawem wtyczek... to odpowiednią wtyczkę już masz, tyle że wyświetlanie poszczególnych ikonek nie jest domyślnie włączone.

Możesz zmieniać zestaw ikonek dla standardowej wtyczki - ewentualnie wypróbować inne wtyczki spełniające tą samą funkcję.

winamptray1.th.jpgwinamptray2.th.jpg

(XMan) #5

@Placio74:

sprawdziłem i działa.

kontrolazzasobnikasyste.th.jpg

nj14_dziala.jpg

uc103_tray-2.jpg

ib617_tray-3.jpg

• wiele innych...

Proste jak słońce tylko przez kilka lat nie miałem Winampa i nie wiedziałem że to jest obecnie w opcjach.

Dzięki :slight_smile:

(Placio74) #6

Cóż... wtyczka gen_tray (Nullsoft Tray Control) jest w Winampie od wersji 5.0 (czyli od grudnia 2003). :wink:

(Agatonster) #7

godstar ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.