Winamp tray

Witam.

Jakiś czas temu zmieniłem system na windows 7 ( 64 bit ) i przerzuciłem się z WMP na winampa.

Nie wiem jak zrzucić go do paska zadań tak jak Windows Media Playera, by były tam przyciski akcji typu STOP, PLAY, NASTĘPNY UTWÓR itp.

Można także poszukać jakiegoś Gadżetu, tak jak jest standardowo Pogoda, Waluty, Zegar, Kalendarz :slight_smile: Jednak nie da się tego ustawić na pasku zadań. Chyba że jakiś program, który by to umożliwiał, ale nic mi do głowy nie przychodzi.

Sprawdź :

Winamp Sterowanie zaawansowane - v5.6 - Kontrola Winampa z paska zadań z tym skinnable wtyczki

  • Teraz kompatybilne z Windows 7.

Tray Control 1.1.2.84.

Tray Control Mercury.

Tray Control for Winamp.

Nullsoft Tray Control Plug-in Icon Pack.

Nie wiem czy na tym systemie wszystkie pluginy będą działać, pierwszy powinien :wink:

godstar, jeśli zainstalowałeś Winamp Full z domyślnym zestawem wtyczek… to odpowiednią wtyczkę już masz, tyle że wyświetlanie poszczególnych ikonek nie jest domyślnie włączone.

Możesz zmieniać zestaw ikonek dla standardowej wtyczki - ewentualnie wypróbować inne wtyczki spełniające tą samą funkcję.

winamptray1.th.jpg winamptray2.th.jpg

@Placio74:

sprawdziłem i działa.

kontrolazzasobnikasyste.th.jpg

nj14_dziala.jpg

uc103_tray-2.jpg

ib617_tray-3.jpg

  • wiele innych…

Proste jak słońce tylko przez kilka lat nie miałem Winampa i nie wiedziałem że to jest obecnie w opcjach.

Dzięki :slight_smile:

Cóż… wtyczka gen_tray (Nullsoft Tray Control) jest w Winampie od wersji 5.0 (czyli od grudnia 2003). :wink:

godstar ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.