Winamp - Vista ciąglę chce potwierdzeń

mam problem z Winampem i nie ukrywam że mnie on wkurza

mianowicie jeśli chce włączyć piosenkę czy też dodać do kolejki do listy odtwarzania wyskakuje mi ciągle okienko - program potrzebuje twojej zgody aby kontynuować

nie da się jemu zrobić screena ale mam nadzieje ze wiecie o co chodzi

czekam na rady

z góry dzięki :slight_smile:

PPM na ikonkę Winamp-> Właściwości->Uruchom ten program jako administrator

ewentualnie aby wyłączyć UAC:

Start-> uruchom-> msconfig->narzędzia-> “wyłącz kontrolę konta użytkownika”

To nie jest problem z Winampem, a z User Account Control (UAC).

Rozwiązanie: LINK

Powiem Ci że troszkę dziwnie problem wygląda,bo od początku posiadania Visty,czyli od roku premiery zawsze używam Winamp i jedyne zapytanie UAC jakie widziałem jeżeli chodzi o ten program to podczas instalacji co jest standardem.Czy to jest najnowszy Winamp?Próbowałeś reinstalować program?

Dokładnie tak jest,programy wymagające praw administratora maja taką tarcze obok strzałki na ikonce skrótu.

Nie zawsze marius142. Odpalając np. Trackmanię Nations Forever muszę zaakceptować prawa na admina, to samo z CCleanerem, który tarczy nie ma.

Dziwne, że Winamp takie bzdety prosi. Spróbuj nadać mu prawa administratora przez właściwości.

to jest winamp 554

próbowałem juz reinstal i nic

od jakiegoś czasu dopiero to mam, wcześniej tak nie było

nie ma innego rozwiązania niż UAC? bo jak wylacze to mi bedzie mrugała tarcza w pasku ze coś jest nie tak z Windowsem niby

Vista jest niezwykle pod tym względem wku… denerwująca z tymi komunikatami na każdym kroku. Można tylko wył. UAC. W “siódemce” poprawili ten mechanizm. Wywala okienka rzadziej i dodatkowo można go modyfikować w kilkustopniowej skali, a także całkowicie wył. z poziomu panelu sterowania. I ta wersja Winampa śmiga na 7, więc obstawiam, że to Vista dostała kota.