Winamp wycisza mi skype'a

Mam coś takiego,że jak zmienia się piosenka w Winampie to system automatycznie ścisza głośność na skypie do tego stopnie że prawie nie słyszę rozmówców. Powtarza mi się to już od długiego czasu mimo, że miałem kilka razy wgrywane Windowsy. Być może jest to związana z moją kartą muzyczną? Jest ona zintegrowana na płycie głównej a mianowicie Gibabyte GA-K8N51GMF-Rh

Rapid ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Rapid… Jaki system, parametry kompa jeśli łaska ;]

A sorry zapomniałem o tym poście #-o

płyta główna - Gibabyte GA-K8N51GMF-Rh

grafika - Radon 9400 Gt

procesor - Athlon 2800+ 1.6Gz

pamięć - 1Gb

dysk twardy - WDC WD5000AADS-00s9b0 500Gb

Windows XP Professional legal z SP 3

A w Skype odptaszona automatyczna regulacja głośności ??

BTW na Viście i Sevenie to Skype będzie ci ściszał inne aplikacje 8)

Rzeczywiście miałem to zaznaczone teraz odptaszkowałem podobnie pole-niech skype automatycznie dostosuje ustawienia głośności. Problem pozostał, gdy zmienia się utwór w winampie pasek głośności w 2im słupku odtwarzaniu czyli wave zjeżdża na 3/7 kreskę.

Nic takiego się nie dzieje z kolei gdy odtwarzam filmy/teledyski czy to w Media Playerze czy też Sub-Edicie.

P.S. Tak jak się przyjrzałem to Winamp sam w sobie sprawia kłopot. :expressionless: Mialem 5.24 i właśnie zainstalowałem nowy ale też z tej serii 5.2 (wolę te najprostsze). Nowy też ścisza ale w stosunku 5/7 a nie 3/7 jak poprzednik :-s