Winamp - zablokowanie pobierania okładek

Mam winampa 5.541 (x86) na XP i chcę wyłączyć w nim automatyczne pobieranie okładek do albumów.

Większość moich mp3-jek znajduje się w jednym folderze, więc kiedy np. odtwarza się piosenka Akona, pokazuje mi się okładka z płyty Nightwisha…

Czy ktoś wie, jak to wyłączyć?

rrrafal , odszukaj w folderze pliku graficznego o nazwie cover i usuń go.

Nie chodzi mi o takie rozwiązanie… usunę te pliki graficzne, a za góra dwa dni znów ściągną się okładki - ja nie chcę ich w ogóle!

rrrafal , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

o ile mi wiadomo winamp nie sciaga sam plików z obrazkami , najwyzej odczytuje te które są zapisane w tagu mp3 : P

rrrafal , program sam nie ściąga okładek, chyba, że już są w tagach.

No przecież sam sobie tego nie pobieram! usuwam te okładki a one same się ściągają

otwórz te pliki mp3tagiem i zobacz czy nie maja zapisanej okladki w tagu :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ostatnio zrobiłem tak: włączyłem sobie pokazywanie ukrytych oraz systemowych plików i folderów; wszedłem do folderu MP3, w którym trzymam muzykę i pousuwałem wszystkie okładki (obrazki w jpg o numerkowych nazwach), za dwa dni znów ściągnęły mi się okładki - tym razem inne (ale wciąż odpowiadające części piosenek jakie są w tamtym folderze); nie widzę sensu usuwać co dwa dni okładek, więc chcę jakoś wyłączyć ich automatyczne ściąganie przez winampa;

Wydaję mi się, że wyłączenie dostępu winampa do internetu powinno pomóc, ale nie potrafię znaleźć tego w opcjach…

firewallem zablokuj

hmmm… dobry pomysł, myślałem nad tym, tylko że chciałbym żeby winamp informował mnie o aktualizacjach, no ale już wolę żeby mi nie mówił o aktualizacjach niż ściągał te okładki :smiley:

szczerze mowiac nie wiem po co ci regularne aktualizacje winampa , wystarczy raz na pol roku zajrzec na strone ; P

Jak sie tak upierasz przy tym to mozesz sciagnac spolszczenie i poszukac w opcjach wylaczenia sciagania okladek … ciagle nie wiem jak on ci te okladki sciaga uzywalem winampa przez dluuuuuuuugi czas [ostatnio przerzucilem sie na itunes] i sciagal tylko na żądanie