Winamp

(Acool84) #1

siemanko mozecie mi powiedziec czemu mi winamp nie oddtwarza radia internetowego???

na dole wyskakuje mi cos takiego: {error} resolving hostname

co wy na to??? :frowning:

(Marsmo) #2

Faktycznie - jak ju偶 chyba Minio w innej themie powiedzia艂 - masz dzi艣 dziwn膮 faz臋... :evil: R贸b tak dalej... :roll: Zreszt膮 dzi艣 debiutujesz - debiut udany jak diabli! :evil:

Autsajder!

Nie poda艂e艣 bli偶szych szczeg贸艂贸w... :frowning: Czy to tylko dzi艣 lub par臋 dni trwa, czy te偶 od momentu instalki Winampa...! Jak d艂ugo to trwa i z czym to mo偶esz skojarzy膰?

Czy przypadkiem nie instalowa艂e艣 np. jaki艣 wtyczek w Winampie, czy te偶 nie grzeba艂e艣 przy ustawieniach! I czy przypadkiem nie kombinowa艂e艣 co艣 na firewallu - o ile go posiadasz (np. w zakresie port贸w), a tak偶e czy w czasookresie tego problemu nie zaistalowa艂e艣 jakiej艣 nowej aplikacji korzystaj膮cej z netu i tym samym z otwartych port贸w! Czy nie kombinowa艂e艣 co艣 z ustawieniami proxy? Jak zachowuj膮 si臋 pozosta艂e aplikacje korzystaj膮ce z sieci?

:slight_smile: Najwa偶niejszym miernikiem odbierania radia z Winampa jest Twoje 艂膮cze, czyli jego szybko艣膰 i 藕r贸d艂o. Ale od razu chc臋 Ci臋 pocieszy膰, 偶e nawet przy sta艂ym, b. szybkim 艂膮czu - bywaj膮 chwile, a nawet dni , kiedy serwer nie jest dost臋pny. Serwer shoutcast jest bardzo przeci膮偶ony i czasami nie wydala nawet przy najbardziej szybkim 艂膮czu.

Musisz poda膰 wi臋cej informacji...

(fiesta) #3

A tak na marginesie przesta艅 wypisywa膰 g艂upoty :evil: :evil: :evil:

Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia w temacie to lepiej nic nie pisz!!

OTy kasuj臋.

(Acool84) #4

nie mam zadnego firewalla. ale wydaje mi sie ze mam to zablokowane przez administratora. bo nie dziala mi gg, chaty, gry online itp. jutro pogadam z nim i bede wiedzial. bo juz chyba wszystko patrzylem. sam nie wiem...

to nie wina winampa5.07 napewno. a co wy myslicie ?? :roll:

(Marsmo) #5

No to sam widzisz... :frowning:

Jak Ci nie dzia艂a reszta aplikacji przez sie膰, to co艣 nie cacy...

Bo to ju偶 nawet nie o P2P chodzi, bo bywa, 偶e Admini blokuj膮 porty na tego typu po艂膮czenia i trzeba ew. prosi膰 o przekierowywanie! :slight_smile:

Ale u Ciebie zwyk艂e "zabawki" nie chc膮 si臋 bawi膰... :roll:

Pogadaj zatem z Adminem i jutro napisz, co i jak! :slight_smile:

Jak b臋dziesz u niego, to notuj sobie na kartce wszystko co powie! :stuck_out_tongue: :twisted:

(Acool84) #6

oki jutro dam znac jak cos bede wiedzial.

jak to wlasnie tego wina to jaja beda, bo siedzialem sporo i myslalem:) i na nic nie moglem wpasc. ale dzieki za wszystko i pozdro. :lol: