Winamp

siemanko mozecie mi powiedziec czemu mi winamp nie oddtwarza radia internetowego???

na dole wyskakuje mi cos takiego: {error} resolving hostname

co wy na to??? :frowning:

Faktycznie - jak już chyba Minio w innej themie powiedział - masz dziś dziwną fazę… :evil: Rób tak dalej… :roll: Zresztą dziś debiutujesz - debiut udany jak diabli! :evil:

Autsajder!

Nie podałeś bliższych szczegółów… :frowning: Czy to tylko dziś lub parę dni trwa, czy też od momentu instalki Winampa…! Jak długo to trwa i z czym to możesz skojarzyć?

Czy przypadkiem nie instalowałeś np. jakiś wtyczek w Winampie, czy też nie grzebałeś przy ustawieniach! I czy przypadkiem nie kombinowałeś coś na firewallu - o ile go posiadasz (np. w zakresie portów), a także czy w czasookresie tego problemu nie zaistalowałeś jakiejś nowej aplikacji korzystającej z netu i tym samym z otwartych portów! Czy nie kombinowałeś coś z ustawieniami proxy? Jak zachowują się pozostałe aplikacje korzystające z sieci?

:slight_smile: Najważniejszym miernikiem odbierania radia z Winampa jest Twoje łącze, czyli jego szybkość i źródło. Ale od razu chcę Cię pocieszyć, że nawet przy stałym, b. szybkim łączu - bywają chwile, a nawet dni , kiedy serwer nie jest dostępny. Serwer shoutcast jest bardzo przeciążony i czasami nie wydala nawet przy najbardziej szybkim łączu.

Musisz podać więcej informacji…

A tak na marginesie przestań wypisywać głupoty :evil: :evil: :evil:

Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia w temacie to lepiej nic nie pisz!!

OTy kasuję.

nie mam zadnego firewalla. ale wydaje mi sie ze mam to zablokowane przez administratora. bo nie dziala mi gg, chaty, gry online itp. jutro pogadam z nim i bede wiedzial. bo juz chyba wszystko patrzylem. sam nie wiem…

to nie wina winampa5.07 napewno. a co wy myslicie ?? :roll:

No to sam widzisz… :frowning:

Jak Ci nie działa reszta aplikacji przez sieć, to coś nie cacy…

Bo to już nawet nie o P2P chodzi, bo bywa, że Admini blokują porty na tego typu połączenia i trzeba ew. prosić o przekierowywanie! :slight_smile:

Ale u Ciebie zwykłe “zabawki” nie chcą się bawić… :roll:

Pogadaj zatem z Adminem i jutro napisz, co i jak! :slight_smile:

Jak będziesz u niego, to notuj sobie na kartce wszystko co powie! :stuck_out_tongue: :twisted:

oki jutro dam znac jak cos bede wiedzial.

jak to wlasnie tego wina to jaja beda, bo siedzialem sporo i myslalem:) i na nic nie moglem wpasc. ale dzieki za wszystko i pozdro. :lol: