Winamp

Mam 2 użytkowników w kompie. Na moim profilu jest wszystko OK, ale na profilu mojej siostry coś się rąbie. A mianowicie: Każdy plik Audio jest odtwarzany w Windows Miedia Player, a chodzi o to aby pliki mp3 otwierały sie w Winampie. Sprawdzałem opcje typu plików w obu programach i: W Windows Media Player jest odznaczona opcja mp3, a w Winampie zaznaczona, więc powinno być dobrze, ale nie jest. Sprawdzałem typy plików przez RegCleanera ale tam też do mp3 jest tylko Winamp dopisany. Poza tym nawet jeśli wezmę opcje Otwórz za pomocą i wybiore z listy Winamp to otworzy sie Windows Media Player. Nie wiem już co to może być. Pomożecie??

Oczywiscie wiem że moge recznie właczyc winampa i przeciagnac pliki ale ja chce aby sie od razu otwierał Winamp kiedy klikne na plik.

na mp3 prawoklik wybierz program do odtwarzania czyli Winamp i zaakceptuj ok i finito

:expressionless: :expressionless:

a próbowałeś przez “Opcje folderów”–>typy plików–>wybierz mp3 i tutaj widzisz przez co ma się odtwarzać :slight_smile:

A zaznaczyłeś przy tym opcje “Zawsze używaj wybranego programu do otwierania tego typu plików” ??

Proszę o pomoc w ustawieniu StreamRippera w Winampie.Wgralem i nie potrafie poradzić sobie z ustawieniami.Gdy nacisnę nagraj pojawia się komunikat HTTP:400 Bad Register i przycisk OK.A w StreamRiperze Podlaczam.Czekam i czekam i nic.Jak nacisnę OK wszystko wraca do poczatku.Jak nagraj to samo j/w.Tylko bez śmichów z dziadka.WinAmp 5.8d chodzi pięknie.Jak co to proszę j1946@o2.pl .Tak to mój rok urodzenia.Pozdrawiam