Winavi Video Converter 8.0 - brak napisów

Witam!

Przeczytałam już wszystkie wątki o podobnym brzmieniu i nie znalazłam pomysłu na rozwiązanie mojego problemu… :expressionless:

Otóż mam sobie filmik AVI i napisy txt do filmiku - w jednym folderze, oba mają identyczną nazwę - zainstalowany FFDSHOW i elegancko jest - podczas oglądania filmu napisy same wchodzą, ślicznie współpracuję - cud, miód, malina…

Problem pojawia się gdy próbuję konwertować film na DVD przez Winavi Video Converter 8.0 - zaczynają się schody, bo wszystko idzie, ale… nie ma napisów… Widzę to, ponieważ włączam sobie podgląd podczas konwesji…

Mam zaistalowany VOBSUB - ale przyznam się bez bicia, że nie mam pojęcia co z tym dalej zrobić, bo w kwestii programów jestem zielona jak listek na nauce jazdy… :lol:

Ślicznie proszę o pomoc, co mogę zrobić, żeby napisy się pojawiły?

Tylko bardzo proszę - piszcie do mnie jak do laika - bo bardzo chciałabym Was zrozumieć :smiley:

Pozdrawiam!

Monika

Może to Ci pomoże http://www.videoaudio.pl/Czytaj-artykul-29.html

ybu —> dzięki bardzo, ale niestety nie pomogło… :? Zrobiłam wszystko jak w opisie, nawet zainstalowałam ponownie Vobsub - ale nic to nie dało :roll: Co się dzieje?? :?: :?:

Witam spróbuj zainstalować wersje ffdshow 12.10.2004 z nowszymi są problemy powodzenia :smiley:

marco67 --> przeszukałam sieć i nie znalazłam działającego linka do ffdshow 12.10.2004 :? Masz może jakieś namiary?

W dniu 16.07.2008 , o godzinie 20:41 został dopisany post przez Moniqe

Eeee… a ktoś inny ma może namiary na ffdshow 12.10.2004? :frowning: