Wind na linux-a


(Plik) #1

witam ...

wiecie moze gdzie [na jakiej sronie] znajduja sie jakies skorki "wyglady" ppodobne do linuxa na windaa 98 ... !?!?!?!? :lol:

pozdro ...


(lazikar) #2

Napisz to proszę jeszcze raz ,ale tym razem po polsku. W ostatnim Niezbędniku było coś o upiększaniu Windows zobacz sobie moze coś tam znajdziesz dla siebie :smiley: http://www.komputerswiat.pl/informacje/ ... x0204.html


(Plik) #3

eeeee ... nie kapujesz polskiego ... ?!?! :smiley: :? No napisalem wyrazie czy wiecie gdzie mozna dostac jakies elementy charakterystyczne dla linuxa ... [inaczj kompozycje pulpitu - tak to mozna nazwac ... :)]na windowsa ... ?!??

BTW; zeby mozliwe bylo zmienie zwyklego szarego windowsa na podobienstwo linuxa .... :lol:

pozdro ...


(Hipis_) #4

Tu powinienes znalesc http://www.themexp.org


(GP1600) #5

Te skórki działają tylko na XP, a kolega Plik prosi na 98. :slight_smile:


(Sppooxx) #6

raczej będzi ciężko znaleść coś takiego na windowa 98


(Madafaker) #7

Możesz uzyć programu "LiteStep" ,gdzie jednym z tematów do wyboru jest "LindowsKDE",poniżej masz linka...rzuć okiem...na stronie chcąc korzystać z zasobów musisz się zarestrować...jest to balanie proste i trwa minutę...oczywiście zanim się dobierzesz do tego tematu ściąg wersję instalacyjną programu...

http://www.litestep.net/index.php?secti ... ils&id=688

Zapomniałem o programie "Aston" /program działa 30 dni,potem trzeba go zarejestrować/...oferuje on masę tematów do wyboru...w tym kilka związanych z środowiskiem Linuxa...link poniżej:

http://www.astonshell.com/dl.htm


(Plik) #8

nono ... ten LiteStep jest spoks bo jest podobny [nawet bardzo] do KDE ... :slight_smile:

dzieki, o to mi chodzilo ... :stuck_out_tongue:

pozdro ...