Wind. XP- nie instalują się aktualizacje systemu

Po instalacji dodatku SP3 w Windows XP Home wszystkie następne aktualizacje systemu sie sciągają ale nie mogą sie zainstalowac. Dodam że system jest oczywiście legalny i aktywowany,usługa automatyczne aktualizacje jest włączona.

może się nie ściągają bo nie ma nowych aktualizacji?

Sciągać się sciągają ale nie instalują.

Możesz zrobić tak :

1 Zatrzymaj usługę automatycznych aktualizacji w panel sterowania/narzędzia administracyjne / usługi

2 Usuń katalog C:/Windows/SoftwareDistribution

3 Uruchom ponownie usługę

U mnie podziałało

a nie jest tak że ustawiłeś w aktualizacjach pobierz AUTOMATYCZNIE POBIERZ ZALECANE AKTUALIZACJE dla mojego komputera i zainstaluj je CODZIENNIE O 3 :00 ( W NOCY)?

Gdybyś tak miał to Zmień na pobierz ale pozwól MI wybrać kiedy maJą być zainstalowane no bo jak system masz świeży to wszystko powinno być ok ścIagnąć je ściągło a teraz A TERAZ może czekają aż przyjdzie ta 3 i windows je SAM wrzuci jak nic nie zmieniasz to zobacz rano czy czasami nie weszły

Problem się powtarza i są tego różne rozwiązania. W moim przypdaku na ten przykład podziałało http://support.microsoft.com/kb/943144 pomimo, że teoretycznie rozwiązanie dotyczy problemów po naprawie systemu. Powodzenia

Dzięki “alojzy77” pomogła metoda1 z wierszem polecenia.