Winda 64

(McDracullo) #1

nie moge zainstalowac 64 bitowej windy beta!! wie moze ktos dlaczego? zpod windows to normalne..wersja nie ta i tak dalej (wiecie o co chodzi....) ale bootoje z cdika a on normalnie odpala sie z hdd...(płyta ma autostart takze problem nie lezy w tym chyba) pomozcie bo chce wreszcie wydobyc wszystko z tego procka

(Asterisk) #2

Zgodnie z

Skasowano

(Ryan) #3

Podczas bootowania instalatora Windows z CD pojawia się komunikat z prośbą o wciśnięcie klawisza (jest na to około 5 sekund). Wciskasz wtedy klawisz? Jeśli komunikatu nie ma - nie jest to płyta bootowalna.

(McDracullo) #4

Komunikat ni wyskakuje. Ale płyta ma autostart. Sprawdzałem czy dobry i okazuje sie ze tak. lecz płyta nadal sie nie bootuje

(Monczkin) #5

a może w biosie ustaw pierszy dysk startujący na CD ??

(McDracullo) #6

CD jest ustawiony na pierwszy. Jak wkładam płyte od zwykłej windy to instalator odpala sie normalnie.. tylko ta 64 bity sie nie chce odpalic

(Patricko) #7

U mnie sie odpala instalka lecz nie moge zainstalowac sterownikow do SATA/RAID z dyskietki.

Nie wiem czemu.

A autostart u mnie raz sie nie wlaczal bo cos z plyta bylo i trza bylo ja wymienic.Moze u Ciebie tez jest problem z cd, abo jak to w betach niedokonczony autostart.