Winda 64

nie moge zainstalowac 64 bitowej windy beta!! wie moze ktos dlaczego? zpod windows to normalne…wersja nie ta i tak dalej (wiecie o co chodzi…) ale bootoje z cdika a on normalnie odpala sie z hdd…(płyta ma autostart takze problem nie lezy w tym chyba) pomozcie bo chce wreszcie wydobyc wszystko z tego procka

Zgodnie z

Skasowano

Podczas bootowania instalatora Windows z CD pojawia się komunikat z prośbą o wciśnięcie klawisza (jest na to około 5 sekund). Wciskasz wtedy klawisz? Jeśli komunikatu nie ma - nie jest to płyta bootowalna.

Komunikat ni wyskakuje. Ale płyta ma autostart. Sprawdzałem czy dobry i okazuje sie ze tak. lecz płyta nadal sie nie bootuje

a może w biosie ustaw pierszy dysk startujący na CD ??

CD jest ustawiony na pierwszy. Jak wkładam płyte od zwykłej windy to instalator odpala sie normalnie… tylko ta 64 bity sie nie chce odpalic

U mnie sie odpala instalka lecz nie moge zainstalowac sterownikow do SATA/RAID z dyskietki.

Nie wiem czemu.

A autostart u mnie raz sie nie wlaczal bo cos z plyta bylo i trza bylo ja wymienic.Moze u Ciebie tez jest problem z cd, abo jak to w betach niedokonczony autostart.