Windosw xp

czy w windows xp mozna zrobić taki efekt aero taki jak w longhornie?

chodzi mi również o efekt dwm czy sa się taki osiagnąć na xpku, jesli tak to co musze instalowac jeszcze , avalona czy też nie?

Na razie nie da sie tego osiagnac nawet poprzez zainstalowanie Longhorna Beta albo Longhorn Transformation Pack trzeba czekac do ostatecznego wydania.

Ale podobno z nowym SP2 wydanym pod koniec 2008 beda te funkcje dotsepne pod Xp

Zrodlo, Gazeka KS Ekspert

P.S Do plynnej obslugi Avalonu zapewne bedzie potzrebny bardzo szypki komputer :stuck_out_tongue:

przeciez efekt DWM miałem przy windowsie longhorn 5048, dlatego sie do niego bardzo przyzwyczaiłem , ale niestety wersja testowa skończyła sie i powróciłem do xp, a że spodobały mi sie te okienka przezroczyste efektu DWm myslałem że da się takie coś osiagnąć po zainstalowaniu np. avalona :frowning:

Jak w 2006 roku bedzie wydany Windows 2006. Ma być na płycie DVD i zabiera 5 GB miejsca na dysku.

Źródełko: http://pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Windows_2006

Niestety nie ma jak zainstalowac go poniewaz jest on dobzre chroniony i nie wyjdzie wczesniej niz w premierze Longhorna. Wiec pozostaje tylko cierpliwosc :stuck_out_tongue:

Czy to jest według ciebie śmieszne. :x

Post Kosz.

Sorry moj blad oczywisce ze jest taki program :oops: :oops:

1.Najpier musisz zainstalowac .NET Framework 2.0(srodowisko programistyczne wraz z potzrebnymi biblotekami)

2.Nastepnie instalujesz Avalon

Efekt oszalamiajocy przetestowalem :wink:

Zrodlo KS Ekspert :oops:

możesz dać screena?

acha i co się zmienia po zainstalowaniu tego ??

jest efekt przezroczystości jak w longhornie?

Tak dosyc to ladnie wyglada ale troszke scina czasami :wink:

To można zrobić również programem Trans2k 2.2

A moglbys dac jakis opis to tego programu

:slight_smile:

tylko że tym programerm nie bede miał takiego efektu jak w longhornie, a co do

mógłbys dać screena z tego xpka z tym?

Jest tylko tyle:

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/1 … k.2.2.html

bardzo ciekawe

dziwe tylko dlaczego kłamales mnie, jak mogłes przetestować coś, skoro nie da się tego osiagnąc, dowiedziałem sie dzisiaj że ten avalon i net framework nadaja się tylko do pisania programów na ttym, screena którego mi wysłałes tez zapewne podrobiłes i uzyłeś do tego celu program

nierozumiem tylko tego co chciałes osiągnąc wprowadzając mnie w błąd ?? i tym wszystkich forumpowiczów którzy to czytali i chcieli miec taki efekt jak ja??

nie osiagnąłes efektu instalując avalona i po prostu kłamiesz :twisted:

bardzo prosze następnym razem nie kłam mnie i innych na forum :twisted:


małe uaktualnienie, ten kolo na pw do mnie ywsłał niby scren z avalonu którego się domagałem : a to jego rozmowa i screen :

oceńcie sami , jak dla mnie to jest ten efekt zrobiony programem albo alfaxp albo tym co napisałem wyżej :twisted:


edit :

a to mój pulpit , osiagnąłem takie cos za pomoca małego porgramu alpha xp :

http://img190.imageshack.us/my.php?imag … orn1kz.jpg

Dobra zeskanuje kawalek gazety eksperta i zobaczymy czy klamie :stuck_out_tongue: Czy nie da sie osiagnac takiego efektu :-x

kolego, zobacz najpierw jak ty zrobiłes ten efekt :lol:

to nie jest z avalona bo to zupełnie inaczej wygląda, a pozatym mam ci pokazać moje screeny z longhorna gdzie masz ten efekt??

ten screen co ty robiłes to na 100 % nie jest dzieło avalona :twisted:

jak taki mądry to powiedz gdzie mam ustawienia w avalonie, skoro mam go zainstalowanego i na pw wyslij mi screena, po pierwsze w dodaj usuń porgramy chce widzieć zainstalowanego avalona i menu gdzie jest opcja ustawien jesli chodzi do avalona, czekam na pw i zobaczymyv :twisted:


czekałem i czekam i screenów sie nie doczekałem, wysłałem mejla do msinfo@msinfo.pl odpisali mi i powiedzieli że ten avalon nic nie zmienia, to jest wersja tylko do pisania programó i wogóle…tak wiec kolega nas okłamał :evil:

ps.ten mejl jest do techników microsoftu :smiley:

wiec temacik mozna juz zamknąć

wszystko sie wyjaśniło