Windows 10 build 10041 dostępny

 

 

 

Dodałbym do testu przeglądarek, ale nie ryzykuje instalacji Win 10 narazie, nie chce się pakować w kłopoty (Linux + Windows 8 + Niestabilny Windows 10)

Cześć,

 

Spartan podobnie jak i Windows 10 są w fazie testowej, co oznacza, że nie zawierają jeszcze pełnej funkcjonalności jak i nie grzeszą wydajnością.

Stawianie ich w testach obok przeglądarek w stabilnych wersjach na tę chwilę mija się z celem.

Ja korzystam z 10 na co dzień, lubię nowości do tego co robię mi w zupełności wystarcza

z 8.1 pożegnałem się jak wyszedł 10 i tak pewnie będzie z 10 jak wyjdzie następny

Najnowszy to

Windows.10.build.10051

Cześć,

Może i najnowszy, ale nie jest oficjalnie dostępny.

Najpierw build 10041, od 2 dni mam 10049 ale jak pisałem w innym poście zniknęła

mi opcja powrotu do mojego Win 7, ten Rollback przy starcie się przestał wyświetlać :frowning:

Ma ktoś na to rozwiązanie ?

W ustawieniach systemu mam włączoną opcję wyświetlania tego menu ale na liście jest

tylko Windows 10 TP, brak Rollback

Czy ktoś mógłby powiedzieć, czy istnieje już możliwość wyłączenia aktualizacji sterowników w Win10? Bo wcześniej system sam, na siłę wpychał mi sterowniki od AMD, które nie dość, że wyłączały podświetlenie ekranu laptopa, to jeszcze zawieszały komputer…

Możesz skorzystać z tutoriala, ale korzystanie z niestabilnej wersji systemu mija się chyba w Twoim przypadku z celem, bo szkoda Twojego czasu na szukanie pomocy na forach, kiedy coś się wysypie. Niestety co build, to gorzej ze stabilnością w Windows 10 i co chwilę coś się wysypuje. Albo to tylko ja mam takiego pecha. Niemniej, musisz pamiętać, że jeżeli niestabilny system w jakiś sposób wpłynie na jakość Twojej pracy, albo zepsuje Ci komputer, to nikt Ci tego w żaden sposób nie zrekompensuje, bo wczesne wersje systemu instaluje się wyłącznie na własną odpowiedzialność. Pozdrawiam.