Windows 2000 - brak opcji wyloguj

witam

jestem nowy na tym forum więc jak ten temat jest w nieprawidłowej kategori to prosił bym o przeniesienie jego.

Mój problem wygląda następująco posiadam windowsa 2000 i od 2 dni znikneła mi opcja “wyloguj” niewiem czemu nie mam zielonego pojęcia jak ją z powrotem przywrócić.Jest to bardzo uciążliwe bo za każdym razem gdy chce brat siąść na kompa muszę restartować cały system, wiec mam nadzieję ze ktoś mi pomoże co mam zrobić aby ta opcja wyloguj ponownie się pojawiła.

dzięx.

REGEDIT4


[HKEY_Current_User\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced]

"StartMenuLogoff"=dword:00000000

Wklej do notatnika i zapisz z rozszerzeniem .reg.Kliknij dwa razy na plik i dodaj informację do rejestru.

cześć zrobiłem tak jak pisałeś wyskoczyło mi ze zostało dodane do rejestru ale nadal nie ma opcji wyloguj.Ma ktos mże jeszcze jakieś pomysły?

Z jakiego konta dodałeś zmiane w rejestrze ?

Zrestartowałeś system ?

Po wprowadzeniu zmiany w rejestrze wyłącz komputer

i następnie włącz go ponownie.

Dopiero wtedy sprawdź obecność brakującej opcji.

Te zmiany w rejestrze robiłem z konta administratora a potem zrestartowałem system.Spróbuję jeszcze raz to zrobić.

elo nie ma w menu startu opcji wyloguj z tego co zrozumiałem ale a próbowałeś po prostu prawym przyciskiem mychy kliknąć na pasku dać właściwości i tam ustawić ? a nie odrazu rejestr

nawiasem ja też jestem nowy na forum ale 2000 lub po prostu NT 5.0 maiłem przez 2.5 roku jedna instalka

bo przed wczoraj zmieniłem na viste (legal) :smiley:

no właśnie tam też szukałem, i nie ma nic.Również patrzylem w panelu sterowanie tam gdzie się ustawia konta i tez nic nie ma.