Windows 2000 i Millenium

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINNT

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINNT=“Microsoft Windows 2000 Professional” /fastdetect

co musze zrobic by bootloader z windows 2000 pokazywal przy starcie systemu mozliwosc wybrania systemu operacyjnego do wybory od razu pisze ze systemy sa na oddzielnych dyskach i innych partycjach

moze ten tekst ci w czyms pomoze… nie podaje zrodla tekstu, bo nie wiem skad to mam na dysku

dopisać pod tą linijką linię dla windows millenium, u mnie dla windows 98 wygląda ona tak:

więc przypuszczam, że dla millenium może wyglądać podobnie, musisz wpisać tylko odpowienią literę dysku

ale te 2 systemy sa na oddzielnych dyskach i na innych partycjach to co wtedy zrobic chodzi mi oto czy dopisac ta linijke do boot.ini i co dalej

mam cos dopisac do disk i partition czy co

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)

u mnie plik boot.ini wygląda tak:

a mam zainstalowane windowsu 98 i XP, linijkę od 2000 zostawiasz bez zmian, a dopisujesz tylko linijkę dla millenium i sadzę, że wystarczy podobna do tej jak jest u mnie od 98, musisz wpisać tylko odpowiednią literę partycji

a dysku musze cos dopisywac

Złączono Posta : 05.08.2005 (Pią) 19:08

no tak ale ty masz zainstalowane 2 systemy na 1 dysku tylko na roznych partycjach a mi chodzi oto ze te systemy 2000 i me sa na osobnych dyskach i innych partycjach