Windows 2000 neostrada, po chwili nie można przeglądać stron

Witam!

Mój znajomy ma Windows 2000, oraz., neostrade z aplikacją neostrada TP, kiedy “działa” w internecie po pewnym czasie nie może włączyć żadnej strony www, po prostu “nie można wyświetlić strony” i musi rozłączyć się i połączyć znowu z neostradą. Występuje to tylko na stronach internetowych, może nadal korzystać np. z GG.

W czym tkwi problem?

dziękuje za ewentualne odpowiedzi!

Witam.Poczytajcie a będzie oki.

viewtopic.php?f=7&t=91864

to nie ma nic do tego, tutaj jest problem z Windowsem, mimo to iż Windows był stawiany na nowo, nic nie pomorze użycie AutoConnecta, wiem bo taki problem występuje tez czasem na Windows XP, wtedy potrzeba wyłączyć synchronizowanie zegara systemowego i zainstalować jakoś tam aktualizacje, różnica tylko na tym iż w XP trzeba zrestartować kompa by były wyświetlane jakieś strony (ja tak miałem) a w tym przypadku wystarczy rozłączyć się i połączyć i op 5 minutach nie da się już przeglądać stron www mimo to iż połączenie jest ok, a z innych programów internetowych można kożystać

Miałem kilka razy podobny problem z Neostradą, ale w Windowsie XP. poradzono mi wywalić aplikację Neostrady. Tym razem zainstalowałem tylko sterownik do modemu i aplikacji SpeedTouch Dial-up wpisałem login i hasło do Neostrady. Na razie działa i mam nadzieję, że tak zostanie. :smiley:

jakoś nie wieże by to była wina oprogramowania od TP…