Windows 2000 pro

posiadam widowsa 2000pro ktory potrzebuje do zainstalowania 4 dyskietek startowych i jednej np od windowsa 98 zeby zrobic format dysku c przed instalacja .jest jakis sposob by zainstalowac tego windowsa bez tych dyskietek? a i posiadam jeszcze cztery serwis packi to tego systemu na innej plycie da sie je wsadzic do windowsa zeby odrazu sie instalowaly razem z nim. dzieki

Użyj programu nLite. http://www.nliteos.com/download.html

i posiadam jeszcze cztery serwis packi to tego systemu na innej plycie da sie je wsadzic do windowsa zeby odrazu sie instalowaly razem z nim.

tak trzeba tylko zintegrowac płytke windowsa z tymi serwis packami:)

a ktorego uzyc i jak

Wystarczy że zintegrujesz tylko 4 service pack z windowsem.Program nLite ma polska wersję więc na pewno sobie poradzisz.Najpierw musisz skopiować pliki z płyty windowsa na dysk do jakiegoś katalogu np. win2000,potem uruchamiasz nLite wskazujesz ten katalog,następnie wybierasz Integracja service pack oraz utwórz botowalne cd,później wskazujesz gdzie masz sp4,nLite zintegruje go z windowsem ,następnie wpisujesz nazwę płyty i wskazujesz gdzie ma być zapisany i pod jaką nazwa obraz płyty,który potem musisz wypalić.

Co do tej dyskietki z 98 > to nie trza mieć, tylko 4 dyskietki z 2000.

A JAK ZROBIC FORMATA BEZ TEJ DYSKIETKI

Przy bootowaniu tych czterech dyskietek, będziesz mógł wybrać typ formata “FAT32” lub “NTFS --> nowa technologia plików systemowych”

Dyskietka 98SE nieposiada NTFS.

nie wiem jakiego wy macie win 2000 ale ja mam bootujacego sie zawierajacego juz sp4 i robie formata z płytko :smiley: na nfts czy fat32 :smiley: