Windows 2003 Server - a XP? - 120 trial

1,A jest troche podobny do visty to nie da sie z niej wziąć j. polskiego?

2.Co to znaczy te MSDN ? To jest chyba dla jakichs akademii! I tylko mogą z niej korzystac studenci czy cos?

3.Wersja 2003(trial) jest po polsku?

kolego zacznijmy od tego po co ci server , system serverowy, skoro widze, nie masz bladego pojęcia.

Jak chcesz mieć system podobny do Visty, to zainstaluj Vistę.

Standardowo windows 2008 jak każdy server wyglada jak win 98 :slight_smile:

Tylko ikonki na pulpicie ma z visty, musisz sobie właczyć ręcznie kompozycje i bedziesz miał Vistę, z funkcjami servera, oczywiście sidebar, wmp11, wpg będziesz miał :slight_smile:

Czyli można zrobić z w2k8 Vistę, po właczeniu kompozycji aero,

Kolego pisałem Ci już, klikasz na download,m i pobierasz, a raczej rejestrujesz się./

nie, także po angielsku :lol:

ty tez tak pobierałeś?

co to znaczy te msdn?

jest ten sysytem bezpieczny? np do logowania w bankach online?

działaja w nim antywirusy? i zapory?

ile jest tego do pobrania?

Nie, ja sobie dawno temu zamówiłem płytkę z systemem do domu :slight_smile:

Przysłali mi oczywiście za free :PP

Tak, ale co do bezpieczeństwa , nalezy pamietać o zasadach, przedewszystkim nie korzystać z ie :smiley:

tak

1,76 GB

aero 1. A którą wersję wziąć?

Ja mam procek AMD ATHLON XP i jest 32-bitowy.

Windows Server 2008 Beta 3 Standard

Windows Server 2008 Beta 3 Standard 32-bit

Windows Server 2008 Beta 3 Enterprise

Windows Server 2008 Beta 3 Enterprise 32-bit

Windows Server 2008 Beta 3 Datacenter

Windows Server 2008 Beta 3 Datacenter 32-bit

Windows Web Server 2008 Beta 3

Windows Web Server 2008 Beta 3 32-bit

Windows Server 2008 Beta 3 for Itanium-based Systems
  1. Będzie mi ten system dobrze działał na :??

    AMD ATHLON XP 1,5 GHZ

    1 GB RAM

    Geforce 6600

    Dysk 7200ob/min 160 GB

  2. Wersja 2008 jest bezpieczniejsza niż 2003? 4. Jakie tu wybrać opcje::zaznaczyć czy odznaczyć?

    Microsoft may use the address I have provided above to contact me regarding important security, product, and event information.

    Microsoft Partners may use the address I have provided above to contact me regarding important security, product, and event information

    Microsoft may use the phone number I have provided above to contact me regarding important security, product, and event information.

    Microsoft Partners may use the phone number I have provided above to contact me regarding important security, product, and event information.

    Microsoft may use the e-mail address I have provided above to contact me regarding important security, product, and event information.

    Microsoft Partners may use the e-mail address I have provided above to contact me regarding important security, product, and event information.

ja nie chce zeby microsoft do mnie dzwonił i pisał itp i itd, Co tu wybrać?

What is your primary role in your company or organization? *

tu:

What programming language topics are you interested in? * 

ASP	J#	Visual Basic .NET

ASP.NET	Java	Visual Basic 6.0 or Earlier

C#	PHP	Visual FoxPro/XBase

C/C++	SQL	XAML

Flash/ActionScript	VBA	XML

HTML	VBScript, JScript, or JavaScript

tu:

What technology areas are you interested in? * 

.NET Framework	Mobile Development	Visual Studio 6.0 or Earlier

64-Bit Development	Security	Web Development

Application Architecture and Patterns	SQL Server and Data Access	Web Services

Development Tools Betas	Team Development, Source Control, and Testing	Win32 and COM

Device Driver Development	Unix or Linux Interoperability	Windows Forms and Smart Clients

Embedded Development	User Interface and Graphic Design	Windows Server System

Game Development/DirectX	Visual Studio 2005 & Visual Studio .NET	Windows Vista

Microsoft Office Solutions
  1. Co to znaczy

    [b]Get timely access to strategic software evaluation resources.

    Please answer the questions below to receive access to the trial software and information on valuable technical resources at strategic intervals during your software evaluation period.[/b]

i to

Notice: Submission of this form includes an automatic subscription to the Microsoft e-newsletter "MSDN Flash". No additional sign-up is required.

Poprawka. Win 2003 Trial w wersji Enterprise 180-dniowa z SP2 jest po polsku. Jest do pobrania na stronce Microsoft.

Jasne że tak ;]

Tak , o wiele bardziej bezpieczna, bazuje na jądrze nt 6.001, a server 2003 na 5…01 o ile się nie mylę :slight_smile:

Chciałbym pobrać wersje 2003 lub 2008 z jakiejś strony i wypróbować ten system. Jeśli będzie mi dobrze działał to wtedy się zarejestruje.

Skąd go pobrać? Albo bezpośredni link do niego.

Masz kolego linki do downloadu, więc nie wiem o co Ci kaman.

a tak z ciekawości…

Windows Server 2008 pójdzie na:

Twardy Dysk: 15 GB

karta graficzna: GIGABYTE X1600 PRO

AMD ATHLON 64 3000+ 1.80 GHz

512 ram-u

nie mówie na poważnie

pamiętajcie to dla ciekawości

Pójdzie.

Minimalne warunki spełniłeś :slight_smile:

Dysk w wymaganiach minimalnych w2k8 wynosi 10 GB, ty masz 15 ;]

Ram i procek to samo :slight_smile:

Mozna sobie fajnie upodobnić servera do Visty, i mieć taką Vistę po właczeniu kompozycji aero do kwietnia 2008 roku :slight_smile:

a ten Windows Server 2008 to tylko dla firm czy też dla domu?

i ile on kosztuje?

wersja beta jest za darmo, linki do pobrania masz wyżej w moich postach :slight_smile:

I do firm , i bete możesz testowac w domu, jako systemu domowego :slight_smile:

a kiedy skończy sie ta BETA? i jak sie skończy to jak ją usunąć?

napisałem w poprzednich postach, do końca kwietnia 2008 roku działa, potem trzeba sformatowac dysk :slight_smile:

Partycję na której zainstalowałeś system

aha… a jak sie skończy BETA to co wtedy?

wtedy system Cię poinformuje, że skończył się okres testowy :slight_smile:

I nie sporzytkujesz systemu :slight_smile:

Witam. Podczas instalacji wersji 2003 po podaniu klucza jaki wybrać tryb licencjonowania? Na Serwer czy Na użytkownika lub na urządzenie

hej mam takie pytanie wiem ze jest taka mozliwosc pobrania windows server 2003 na iles dni. Tylko ze mi chodzi o takie zamowienie (oczywiscie darmowe) jak z ubuntu zebym mial plytke i paragon. Bylbym wdzieczny za link do tej strony i krotkie streszczenie. Mozecie pisac tez na moje gg 11765799 napewno sie odwdziecze, dziekuje i pozdrawiam narq #-o