Windows 30 dni jest legalny?

A próbował ktoś pobrać z tych linków udało się ?

roobal

A odnośnie tego  http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/create-reset-refresh-media instalacja wymaga podania klucza więc jak mogę to zrobić legalnie ?

Z tym dodatkiem do Firefoxa, pobiera się w 6 minut bez zająknięcia. Sprawdziłem http://prntscr.com/6689ap

Klucz jest zapisany w UEFI i stamtąd system go sobie odczytuje, więc nie jest wymagane podawanie klucza w celu aktywacji systemu.

 

Zawiłości licencyjne to regulują. Sam pisałem na ten temat kiedyś do MS i sprawa jest prosta - możesz zainstalować Windows z jakiegokolwiek legalnego źródła, a sam system musi być zgodny z wersją, na którą masz licencję. Możesz zatem pożyczyć płytkę od sąsiada, ale na pewno nie z wareza.

 

 

Tak, W7 Enterprise nadal jest dostępny do ściągnięcia, w wersji ograniczonej czasowo.

Ale klucz muszę podać już podczas instalacji.

 

Wersja enterprise nie jest tylko dla menager it ? każdy może ją pobrać ?

 

Każdy może pobrać. Skoro nie masz licencji na W8.1, to widocznie wymaga podania klucza.

A zakładanie konto w microsoft to dobry pomysł zawsze wolałem tego unikać jakoś kojarzy mi się to niedobrze że MS będzie widział wszystko co się dzieje na komputerze uzasadnione obawy ? A jakbym po pobraniu zlikwidował konto zabezpieczyłoby to ? A ten link byłby oficjalny usunięty

Zastanawiam się czy Ty na prawdę masz problem. Z tego co ostatnio pisałeś:

Jest raczej nie możliwe, aby serwery MicroSoft’u były przeciążone, pobieranie może być z wolniejszą prędkością, ale na pewno nie będzie się przerywało. Nawet nie podałeś swojej przeglądarki internetowej. JAK CHCESZ ROZWIĄZAĆ PROBLEM?

Widzę właśnie, że chcesz bardziej zarobić niż rozwiązać niby “problem”

 

Pozdrawiam,

jakubgross

W linkach które podałem wcześniej wyskakuje teraz błąd 404 , nie raz się zaczną pobierać i dojdą do 2,3 % błąd serwera 416 chyba już wygasły używam firefoxa zainstalowałem też dodatek DownThemAll który radził Bogdan G ale sytuacja jak wyżej, Na pewno nie próbuje nic zarobić jak coś nie tak z tym linkiem to go usuwam.

Edit

Dzisiaj udało mi się pobrać 49% .