Windows 7 32bit czy 64bit

Cześć mam problem czy opłaca się instalować win 7 64bit na mojej machinie :D.Nie wiem co daje takiego ten 64bit ale domyślam się że jest szybszy?. Mam aktualnie wersję 32-bitową.I proszę poradzcie mi czy instalować na moim sprzęcie win 7 64bit.

Mój sprzęt:

Procek amd athlon x2 64bit 4800

Grafika geforce 8600 gt 512mb ddr3

Pamięc ram 2gb DDR2

I proszę was o rade instalować win 7 32bity czy 64bity

Aha i czy na wersji 64bit lepiej komp dziala czy nie ?

Na Twój zestaw zdecydowanie odradzam W7 x64. Dobrze by było posiadać 3GB< pamięci operacyjnej RAM.

Jak już masz wersje 32 bity to po co chcesz zmieniać,zostań na tym co masz,no chyba żę masz zamiar dokupić jeszcze 2GB ram to wtedy możesz instalować .

a tak na marginesie nie szkoda ci kasy na następny windows praktycznie ten sam? :slight_smile:

Chcialem sie tylko narazie zorientować co i jak z tym win.Ale dzięki wielkie za pomoc.

64bity opłaca się tylko wtedy kiedy masz na pokładzie minimum 4GB Ram i dość szybki procesor. Zostań przy wersji 32bit. Moje zdanie

I tak zrobię zostanę przy wersji 32bit może w przyszłości dokupię sobie jeszcze 2gb i wtedy sobie kupie wersje 64 bitową.Dzięki wszystkim za pomoc

}{{{Temat do zamknięcia.

W twoim przypadku w grę wchodzi tylko system 32 bit ponieważ masz trochę za słaby sprzęt na 64 bity i by ci tylko kompa muliło

dzięki wszystkim za pomoc.