Windows 7, a FPS'y w grach

(Johnyseven7) #1

Witam wszystkich użytkowników. Ostatnio przerzuciłem się z windowsa XP na 7. Trzeba przyznać, że całkiem przyjemny system, dużo nowych opcji, wspaniały wygląd i tak dalej i tak dalej. No, ale nie chcę się wam tutaj podawać mojej opinii na temat tego systemu, więc przejdę może do sedna sprawy. Otóż, kumpel powiedział mi, że przy moim sprzęcie wyciągnę więcej fpsów w grach na (windows 7), które mają mniejsze wymagania, niż mój sprzęt :

Intel Core 2 Quad CPU Q6600 4x 2.40

4GB ram

GeForce 9500gt 512 mb DDR2

Tak, też zrobiłem. Przerzuciłem, się na tego windowsa, ale efekt jest zupełnie odwrotny w Cod : Black Ops. Na single player jest super, zaś natomiast w multiplayer jest taki jakby "anty-allasing", choć w opcjach jest wyłączony. Mieliście może podobno problem ? Dodam, że wszystkie stery poprawnie zainstalowane.

(greh) #2

Na forum nie ma wróżek. :wink: A jedyna która była chodzi do gimnazjum i zaczęła teraz ferie. :wink:

Pokaż dokładnie o co chodzi, znaczy się zarzuć zrzutem. :slight_smile:

(Johnyseven7) #3

I co będziesz widział na tym zrzucie ? Dobra napiszę krócej i zrozumialej - jest wyraźny spadek fpsów na windows7, dając efekt tak jakby anty-allasingu. Może być, teraz rozumiesz ?

(Rmk) #4

A może masz wymuszone w sterowniku AA ? U mnie nowy CoD wygląda tak samo na XP x64 jak i 7 x64.

(Johnyseven7) #5

Yy no dobra a jak to sprawdzić ? W panelu karty graficznej ? Sam poszperam, a w między czasie czekam na odpowiedź :wink: