Windows 7 a internet

Otóż po zainstalowaniu Windowsa 7 Ultimate zauwazylem, że po około 5-10 minutach nie moge korzystać z internetu, jednak programy korzystające z internetu ktore zostaly wlaczone przez te poczatkowe minuty (np. Aqq czy Utorrent) działają normalnie. Mam dosyć starą kartę sieciową, czy moze to ona być problemem ?

Jeżeli system ją wykrył,nie ma w menadżerze żadnych znaczków to działa prawidłowo.To nie karta graficzna. www.speedtest.net Zmierz tym net kilka razy.

A mnie spotkało to samo dokładnie to samo , po zainstalowaniu właczyłem gg ,skype i to działało nadal a z czesem z minuty na minute słabł internet tzn. otwieranie stron aż do całkowitego padu , po zeskanowaniu systemu okazało się że system ma wirusa Sober.exe który praktycznie od kilku lat nie powinien istnieć , nie wiem czy to była przyczyna , ale sformatowałem , zainstalowałem na nowo system , skan wszystko ok internet działa , no to zostawiłem kompa w spokoju załaczonego jakieś 20 minut , właczam strone nie ładuje , skanuje , znowu siedzi Sober nie mam pojęcia skąd i jakim sposobem , pewnie siedzi zakamuflowany w instalce systemu , skąd system?? nie pytajcie :x bo tak zapewne wygląda większość kopi z niewaidomych źródeł , poprostu musiałem sformatować kompa to i przy okazji chciałem sprawdzić nowy system , zapewne kiedyś sobie go kupie a narazie muszę działać na XP

czym skanowałeś system? Sam szczerze powiem że mam system z MSDNAA :Da raczej z pirata i mi też coś net nie działa przez pierwsze minuty, sam nie wiem co to :slight_smile:

PS. Zbychu podaj skąd konkretnie masz Sevena do mnie na PW :slight_smile:

Ehh wystarczy sprawdzić sumy kontrolne, a nie trafi się na niemiłe niespodzianki ^^

@Autor, miałem kiedyś podobny problem na viście, przyczyną okazał się systemowy firewall-spróbuj go wyłączyć.

;pp