Windows 7 beta 1 x64 dostępny w sieci

Działać to działa, teraz chodzi o klucz. :stuck_out_tongue:

W adresie przy ściąganiu daj na końcu JP zamiast EN i zobacz (tylko sprawdź czy plik jest z końcówką EN), a konsola MSDNA to panel LiveID w koncie MSDNA kto ma ten wie.

Taaaaa… weź najpierw ją pobierz to pogadamy! !!

Ehh zawsze te problemy jak są bety… to samo bylo z Vista co nie…

Nie histeryzujcie, serwery są mocno obciążone. Pamiętacie co było przy premierze Firefoxa 3?

Przy firefoxie nie bylo zawalenia serwera czy byl :expressionless: ja nic takiego nie pamiętam :!: :!:

Tak, tylko tutaj liczba bet jest ograniczona do 2,5 mln.

http://technet.microsoft.com/en-us/eval … 53205.aspx

No i po co ten link? Właśnie z tego próbuje ściągnąć.

szkoda że nie można keya wygenerować z innej strony…

albo migli zrobić jak przy pobieraniu Serwer 08R2, key jest odrazu na stronie która się otwiera…

a do czego ci jest key potrzebny ?

chyba Win 7 beta powinien przyjsc z jakims keyem co nie ?

Udało mi się zdobyć Maila. :smiley: Tylko teraz przy próbie potwierdzenia wywala mnie :frowning:

A Wy wogle z jakiego linka próbujecie pobrać Win. 7 Ja z tego http://technet.microsoft.com/en-us/eval … 53205.aspx a Wy?

No nie. Udało mi sie przebrnąć przez rejestrację, potwierdzenie maila i na stronie, na której powinien być klucz to:

"Error

The site is currently experiencing technical difficulties, please check back in the next business day.

"

:frowning: :frowning: :frowning:

Zal.pl wypełniłem tą zasraną ankietę czy coś tam i nagle jak zwykle Serwer…

Trzeba próbować. Za 50 razem w końcu się udało, ale na stronie klucza:

"Error

The site is currently experiencing technical difficulties, please check back in the next business day.

"

Za co??? :frowning:

Heh to pewnie przez to że tyle osób sciąga tą siudemke… serwery nie wytrzymują

ja już nie mam nerwów do tego. ale trudno trzeba się uczyć cierpliwości :wink:

pozdrawiam wytrwałych :slight_smile:

Jak u nas będzie rano amerykanie pójdą spać więc może rano się odciąży.

ale do rana to już dawno będzie te 2,5mln przekroczone. a co tak nawiasem mówiąc a raczej pisząc chodzi z tymi 2,5mln pobrań? może ktoś wyjaśnić?