Windows 7 Beta do użytku codziennego

Portal ,

miałem możliwość pobrania IE 8 RC1 na windws vista, i powiem że tak szybko jak na windows 7 nie chodzi :slight_smile:

Ja uważam, że Windows 7 nie nadaje się do codziennego użytku. Zainstalowałem build 7000 i spotkało mnie niemiłe rozczarowanie. Co z tego, że po zalogowaniu wita mnie nowy pasek zadań i trochę zmieniony interfejs jak to dalej jest Vista, tylko, że w innym przebraniu…

ja korzystając z buildu 6956 miałem tylko jeden problem, aero troszkę przycinało, kiedy na viście śmiga. Nawet instalacja sterowników nvidii nie pomogła.

A jak sprawy się mają w buildzie 7000?

Używam, sprzęta taki jak w podpisie, i Areo śmiga jak marzenie :slight_smile: Powiedział bym nawet, że lepiej jak w Viście! (wcześniej miałem Viste Buisness). Używam już od kilku dni, i żadnych problemów.Sterowniki do grafiki sam dociągnął system przez WU i jest OK. Gdyby tylko nie te problemy z dyskami wirtualnymi… :frowning: i zauważyłem jeszcze, że emoty w GG 7 się rozjeżdżają tak trochę…

I jeszcze pytanie do innych użytkowników- działa wam pasek boczny i “gadżety”? Bo mi nie…

Tzn. o co ci chodzi bo W7 nie ma jako takiego paska bocznego, występują jedynie gadgety.

Jako tako nie ma- ale aplikacja “sidebar” pozostała. Ale właśnie o gadgety mi chodzi. Włączam je,dysk chwilę pomieli… i nic.

Co do wirtualnych napędów owszem - Daemon Tools nie działa. Działa za to program Virtual CloneDrive. Jest bardzo dobry i mogę nawet powiedzieć, że lepszy niż DT.

A co do gadżetów to do poprawnego działania musi być włączone UAC. Na wyłączonym UAC nie działa, ale w niecie gdzieś jest fix pozwalający odpalać sidebara przy wyłączonym UAC.