Windows 7 - Blue Screen; błąd podczas tworzenia partycji

Mam problem kupiłem asusa 1215n zainstalowałem system i chciałem stworzyć partycję poprzez partition magic i wyskoczył mi błąd i bluescreen… za każdym uruchomieniem systemu sytuacja się ponawia, gdy wchodzę w instalacje systemu pokazuje mi tylko partycję poprzednią 100 mb na której jest system asus express gate (czy cos takiego)… kto pomoże jak rozwikłać ten problem ? coś w konsoli czy co ? dziękuję z góry za porady

Nie wiem o co Ci chodzi, totalne głupoty napisałeś

Podczas uruchamiania netbooka wyskakuje bluescreen, najprawdopodobniej jest on wynikiem korzystania z programu partition magic bo tylko jego miałem na komputerze.

Uruchomiłem teraz instalator windows > wchodzę w instaluj i podczas wybierania dysku z 320 GB dysku pokazuje tylko 100 mb na którym jest system Asus Express Gate, nie miałem robionego obrazu systemu więc przywracanie nie pomoże

Zrób tak:

  1. Przy uruchamianiu trzymaj klawisz F9,

  2. Wybierz język polski,

  3. Kliknij na Recovery

Dalej według wyskakujących już komunikatów…

A co do partycji to lepiej użyj wbudowanych narzędzi systemowych.

Niestety gdy chcę to zrobić wyskakuje

Wystąpił błąd wewnętrzny. Następujące informacje mogą pomóc w usunięciu błędu:

Nie można odnaleźć określonego pliku. (0x80070002)

Możesz w ten sposób:

  1. Poziomu systemu uruchom wiersz poleć (cmd) z prawami administratora i wpisz

    net user administrator /active:yes

a druga rzecz

  1. Naciśnij na klawiaturze Windows Logo+R i wpisz services.msc znajdź usługę

Usługa udostępniania w sieci programu Windows Media Player kliknij prawym myszki na właściwości i Typ nieuruchomienia wybierz na Wyłączony , Zastosuj. Uruchom ponownie komputer trzymając F9 i to co wcześniej napisałem co do backupu.

ale czy to jest możliwe jak system nie może mi się uruchomić… ?

To pierwsze tak, uruchom instalacje Windows 7, dajesz opcje napraw komputer, klikasz dalej , następnie pojawia Ci się Opcje odzysku systemu, uruchamiasz Wiersz poleceń, wpisujesz komendę

net user administrator /active:yes

jak wykona, restart i próbujesz z F9