Windows 7 BSOD


(Amokkpl) #1

Zainstalowalem windows 7 wczoraj 1x wyskoczyl mi bluescreen.

Dzis gdy chcialem zrobic siostrze 2 konto i podczas wchodzenia tam w przegladarke za kazdym razem wyskakuje.Nadal wyskakuje mi blue screen.Wystepuja one czy robie cos szybko np sciagam jakis program do tego przegladam kilka stron i siedze na gg.Na poczatku myslalem z to wina RAM'u ale bo memtescie wynika co innego. Co moze byc przyczyna tych blusescreenow. Z tego co wiem blad lezy w jadrze systemu.

Raport bledy:

http://wklej.org/id/313305/

log z dumpa

http://wklej.org/id/313339/

screen z memtesta


(Piotrkijak) #2

Pobierz program hdtune i przy jego pomocy, zrób skanowanie(zakładka error scan,z odznaczoną opcją quick). Jeżeli wyjdą czerwone kwadraciki to dyskj ma bad sektory i należy skopiować dane ze wszystkich partycji, wyzerować dysk a następnie zrobić remap.


(Amokkpl) #3

sprawdzone przez hdtune wszystko ok


(Piotrkijak) #4

W takim razie, odinstaluj wszystkie sterowniki, przeczyść rejestr np. programem ccleaner i zainstaluj najnowsze sterowniki ze strony producenta sprzętu, lub jeżeli nie ma już nowych sterowników pod Twój sprzęt zainstaluj ponownie te co miałeś.


(Amokkpl) #5

Wiec tak zmienilem stery od karty od muzyki nie moge poniewaz usune zrobie reinstall i wlacze znowu to sie samo sciaga. Dalem wiec akutalizacje i pokazuje ze sa najnowsze. Po instalacji sterow od grafiki przestaly robic sie BSODy ale przed chwila znowu mialem 2 pod rzad. Co do muzyki to po zmianie systemu jak wlaczam muzyke z jakism bassem np nowy utwor David Guetta Memories glosniki jakby charcza. Przed formatem nie mialem takiego problemu.


(Piotrkijak) #6

To może być właśnie wina sterowników do karty dźwiękowej. Podaj zawartość pliku dmp z ostatniego bsoda. Może będą w nim jakieś konkrety, bo ten poprzedni wskazuje plik Windowsowego kernela.


(Amokkpl) #7

http://paste2.org/p/770498