Windows 7 build 7068 x86 & x64

Witam,

zainstalowany mam build 7068 i przy czystej instalacji wszystko smiga pieknie, lecz…

jak zainstaluje cos do ogladanie filmow, K-Lite Mega Codec Pack lub KMPlayer, co jakis czas system sie przywiesza na 15-20 sek, tak jakby dysk sie zatrzyamywal.

Szukalem po anglojezycznych forach i jedyne co radza to zainstalowanie ponowne. Zrobilem to i dalej to samo. NIe bylo tego problemu na 7057.

Moj sprzecik to Asus G1S.

Spotkal sie moze ktos z takim problemem?

Czy do KLite Mega Codec Pack wgrywałeś patch’a? Jest opublikowany na www.codecguide.com do wersjli KLMCP 4.7.6 - u mnie na b. 7068 nie ma problemów.

Pozdrawiam

Wina sterowników… NFS Undercover oraz kilka innych gier w ogóle nie działają… Uruchamia się czarny ekran, jest głos i tyle :stuck_out_tongue:

Bus Driver działa jak na razie xD

Ja osobiście zmieniłbym ikony sieci/głośności oraz Help Centre jeśli system ma wyglądać Ok. Reszta jak na razie dla mnie w kwestii wizualnej jest w porządku. Najlepiej jeśli pojawiła by się jedna ikona przypięta do paska z rozwijanym menu, bo na razie to kiepsko wygląda. :wink:

nadal to samo po zainstalowaniu patch’a:(

nawet po czystej instalacji b7068 zainstalowalem tylko KMPlayer’a i uzywalem jego wewnetrznych kodekow z mysla, ze jest problem KLMCP, lecz nie rozwiazalo to problemu.

moze chodzi o dekodowanie video, sterowniki do grafiki?

instacja nowego directx’a tez nie pomaga

co ciekawe Ipla dziala poprawnie, ustawione jest w opcjach uzywanie systemowych kodekow, jak i sprzetowego przyspieszenia directx

Elo.

Screeny z wersji x64 :

69365916.th.png

84113309.th.png

15821469.th.png

54908157.th.png

60348609.th.png

20173666.th.png

89013119.th.png

21325923.th.png

A jak z Kaspersky Antivirus 8.0.0.1015 który jest na Windows 7

Proszę o odpowiedzenie, bo chcę jutro albo pojutrze zainstalować Windows 7 Build 7068 a Kaspersky to antywirus z którego najwięcej korzystam/korzystałem.

-ile masz dysków twardych?

-poszperaj w ustawieniach oszczędzania energii

A gdzie ten nowy gadżet kalendarz z zegarem, u mnie go nie ma W7 x64 build 7068

nie ma zadnego nowego gadgetu, wszystkie sobie mozesz sciagnac ze stronki MS.

Ja w lapku mam jeden dysk sata, problem sie tylko pojawia przy wlaczeniu jakiegos filmu

Nowy gadget to w kolejnym buildzie czyli 7070 z tego co się orientuję. Warto na niego poczekać o ile już się nie pojawił w sieci (te wycieki jakby kontrolowane :wink: ).

po pierwsze trzeba napedzac marketing, a po drugie karty graficzne w 2d zmniejszaja sobie taktowanie, zeby nie marnowac prądu bez potrzeby ^^

Witam, przepraszam że dopiero dzisiaj, ale nie śledziłem tego tematu ostatnio.

Jeśli tylko chcesz zainstalować Kasperskiego tego co wydali na Windows 7 to oczywiście wszystko będzie działać, ale osobiście nie polecam stosować takich antywirusów, gdyż jak trafisz na jakiegoś superowego wirusa to pamiętaj że wersja beta może robić problemy ( nie wykryć albo się zawieszać )

Ja tak miałem z moim Kaspersky. Miałem kiedyś takie wirusy że zgłupiał i ciągle się zawieszał, co mnie zmartwiło, dlatego uciekam od takich rozwiązań.

Pozdrawiam :wink:

Wyszedł Build 7086, spotkałem na pewnym forum linki do niego.

Fake … :wink:

Jeszcze był Prima Aprilisowy artykuł na vista.pl, że jest build 7089 do pobrania. Prawie dałem się nabrać! Odnośniki były do Linuksa (Fedora 7)!

Nie jestem w stanie ściągnąć builda 7068 z torrentów…powód: viewtopic.php?f=22&t=322464

EDIT

@down - Linuksa widziałem, ale już wolę zostać przy Windowsie :slight_smile:

Znając ciebie to ty nigdy w życiu Linu ks a nie widziałeś, więc się na jego temat nie wypowiadaj…

Nie ma pewności czy fake czy nie.

Mnie się wydaje, że to nie fake bo w sieci są linki na rapidshare i opinie, z których wyczytałem że to prawdziwy windows 7 7086.