Windows 7-Ciągłe uruchamianie w trybie awaryjnym


(Wir00z) #1

Witam.. Mam pewien problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić.. Chodzi o to,że przy włączeniu laptopa nagle pojawiło się ładowanie plików systemu

windows i cały czas uruchamia się w trybie awaryjnym..;/ Próbowałem wszystkich sposobów poprzez msconfig i nawet przywracanie systemu,ale dalej to samo. W opcji przywracania systemu jest napisane oprócz Windowsa,PDF Suite 2010 Remover i odinstaluj,nie wiem skąd to się tam wzięło. Jaka może być przyczyna tej awarii? Co należy zrobić,aby to naprawić? Combofix skanuje mi już ponad godzine i 0 reakcji,chociaż zegar jest zatrzymany.. Pomóżcie!


(Łukash) #2

Znaczy się masz ustawione na Ogólne > Uruchom normalnie .

Pamiętasz po czym mógł pojawić się problem ,może instalacja sterownika/programu ?

W trybie awaryjnym spróbuj odinstalować sterownik do karty graficznej > restart .


(Wir00z) #3

tak mam ustawione uruchamianie normalne. probowałem wylaczyc pliki systemowe i odpalić na czysto i też nic.. Myślę,że to coś z boot disk,a Wy jak myślicie?

w opcjach przywracania systemu mam PDF Suite 2010 Uninstal,a tego chyba w opcjach systemowych nie powinno być,prawda?


(Łukash) #4

To jest punkt przywracania systemu ,przed odinstalowaniem PDF Suite 2010 .Jest OK. Nie przestawiaj za dużo bo potem się nie połapiesz.

Spróbuj z tym sterownikiem ,lub spróbuj naprawy systemu podczas uruchomiania (,poczytaj > pobierz > wypal > użyj narzędzia o którym mowa tu [http://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/ ... st__p__286](http://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/54-windows-re-dysk-odzyskiwania-systemu/page view findpost p 286) <- Windows 7 Recovery Disc x86 / x64 Edition > Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia / Startup Repair)