Windows 7 co jakiś czas b. wolno lub w ogole nie startuje

Witam,

mój problem polega na tym, że Windows 7 raz na jakiś czas uruchamia się przeraźliwie wolno (trwa to kilka - 10 minut) lub nie uruchamia się w ogóle, tzn. wszystko zatrzymuje się na planszy “Zapraszamy”. Po wpisaniu hasła i wciśnięciu Enter pojawia się napis “Zapraszamy” i wirujące zielone kółeczko symbolizujące oczekiwanie. I nic się potem nie dzieje tylko ciągle jest ta plansza - czasem czekam kilka minut i w końcu system wystartuje, czasem go restartuje. Ikonka dysku na początku się pali, potem mruga często a potem już rzadko, jakby system w ogóle przestał się wczytywać. Ten problem pojawił mi się kilka razy w przeciągu 4 miesięcy, od kiedy mam obecny komputer.

Win 7 Home Premium, Asus A53B

ASUS wiec może to w czymś pomoże :idea:

…Dziękuję bardzo za pomoc , zdziwiło mnie trochę ze pomogło usuniecie programu asus webstorage , tak polecił mi informatyk ze szkoły…

niemiecki-system-blad-appcrash-prosze-pomoc-t516342.html

Pobierz program Autoruns. Z menu wybierz File -> Save. Zapisz plik w dowolnym miejscu a następnie jego zawartość umieść na wklej.org

Usunięcie Asus Web Storage nie pomogło, dziś znowu uruchamianie trwało kilka minut.

Wklejam to z programu Autoruns:

http://wklej.org/id/930161/

Wejdź w Autoruns, w zakładce Logon odznacz (nie usuwaj):