Windows 7 - czarny ekran, brak kursora

Witam, mam Windowsa 7 34 bit który nie był ponownie instalowany od paru lat (nie mogę znaleźć płytki). Problem w tym że dzisiaj odpalam komputer, normalnie się odpala aż do momentu w którym powinnno być logo windowsa i pasek ładowania, tutaj go nie ma tylko czarny ekran. Gdy próbuje odpalić menadżera zadań ekran robi się bardziej czarny, na monitorze pojawia się napis - No signal, going to sleep a komputer się resetuje. Próbowałem pokombinować z boot menu (jedynie ono działa) albo z trybem awaryjnym ale niestety nie działa… (u mnie to chyba F9 i jakbym nie klikał nic to nie daje). Jeśli to jakoś pomoże to ostatnio go gasiłem awaryjnie.

 

Prosze o szybką pomoc :/.

Prawdopodobnie uszkodził się jakiś plik rozruchowy… Jeśli nie masz ważnych danych na komputerze, a na tym co masz zależy Ci tak jak na zeszłorocznym śniegu to najprostszym rozwiązaniem będzie ponowna instalacja systemu. W innym przypadku musisz skorzystać z płyty rozruchowej i za jej pomocą skopiować niezbędne pliki do prawidłowego rozruchu systemu.

Spróbuj użyć uaktualnienia w czasie instalacji Windows zamiast nowej, nie powinno Ci usunąć plików, być może pomoże w tej sprawie