Windows 7 długo się włącza i laguje w laptopie lenovo

(Romekilol) #1

Witam.

Mam problem a więc mam Windows 7 Ultimate 64 bitowy i on się długo włącza gdy już się wszystko wczyta i włączy to włączam samp i jak wejdę na serwer gdzie jest 461/998 graczy to w centrum mi się zacina gra i laguje, to jest na dobrym laptopie a na stacjonarnym słabszym komputerze się tak nie robi, a jak skanuje cały komputer przy uruchomieniu komputera antywirusem avast to mi pisze że archiwum RAR jest uszkodzony a to jest w backup na dysku D i tak samo jest na dysku C tylko jeden błąd na dysku C. Proszę o szybką pomoc.

(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: "problem", "help", "pomocy" i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

(falcon89) #3

Sprawdź temperatury podzespołów np. w Open Hardware Monitor (w szczególności procesora).

(Agatonster) #4

kolo156  - tytuł po zaleconej wyżej zmianie jest równie "konkretny" jak poprzedni  :?

Proszę poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Romekilol) #5

no i co jak sprawdzę temperaturę podzespołów to co dalej