Windows 7 do pobrania?


(Daniel Czyzak 27) #1

http://www.vista.pl/download/1635_windo ... 7000_.html na tym linku jest windows 7 beta do pobrania. tylko nie wiem czy to jest legalne? czy może mi to zrobić coś z kompem czy jeżeli mam system 32 bitowy to mi będzie działać?


(system) #2

Poczytaj http://www.windows7.pl/nowosci/jak_lega ... 7_beta.php jest to legalne w 100% do 1 sierpnia 2009r Dostaniesz nawet klucz aktywacyjny od microsoftu :stuck_out_tongue: Ale pamiętaj że to beta i mogą być w niej błędy.

Pozdro


(revel) #3

Tak, to jest legalne. MS wrecz zacheca do pobierania nowej 7. Przeczytaj sobie jednak uwagi. A najlepiej przegladnij dzial viewforum.php?f=35


(Daniel Czyzak 27) #4

a czy ktoś może wie jaka to wersja językowa?


(Max Graczyk) #5

Link, pod którym pobierasz system Windows 7 Beta jest w angielskiej wersji językowej.


(Jonek29) #6

Na razie beta dostępna tylko w 5 podstawowych językach i wątpię że to się zmieni do czasu finala.


(system) #7

Miałem okazje testowac Wina 7 i mówie ze jest lepszy niż vista:) wiecej rzeczy jest na platformie xp :slight_smile: Ale do uzytku "normalnego" radze nie zmieniac na ten system przynajmniej do wersji finala :)(narazie jest beta) jest jeszcze bład obsługujący płyty głowne platformy amd:-) Seven leci na 512 ramu i procku 1ghz karta graf

64mb ma dosc prosty instalator


(Jonek29) #8

Heh, jakie szczęście że nie korzystam z tej wyjątkowo nie udanej platformy :smiley:


(Daniel Czyzak 27) #9

a czy można ją nagrać na iso i otworzyć na komputerze bez instalowania?


(Adwody1) #10

Jeżeli nie chcesz instalować na dysku to zainstaluj sobie maszynę wirtualną i na niej odpal (zainstaluj) Windows 7. Jednak w moim przypadku na maszynie wirtualnej nie było takich udogodnień jak np. Aero Glass, co działa na zainstalowanym obok systemie :slight_smile:

Raczej nie.