Windows 7 - gta_sa.exe . Problem

Witam .

Prosze o pilną pomoc otóż od dnia dzisiejszego , od godziny 16 gdy włączyłem komputer wyskoczyła mi ta flaga z problemami ( wiecie o co chodzi ) .

Mianowicie było tam napisane że jest problem z aplikacją gta_sa i została ona “unieruchomiona” czy coś w tym stylu .

Doczytałem się że gta_sa to plik z gta san andreas .

Lecz problem jest w tym że nie mam tego na komputerze i nigdy nie miałem …

Może to coś pomoże , brat ma na komputerze GTA SA , od jakis kilku dni . Nie ma żadnego antywirusa ( jest ciemny w tych sprawach ) , możliwe że jakiś wirus tam jest i skacze sobie po LAN’ie ?

Ale dlaaczego dopiero teraz a nie gdy zainstalował to kilka dni temu ?

Gdy zaczęło się to pojawiać to komputer tak jak by sie mulił , gdy odswieżałem pulpit to ikony znikały na kilka sekund , gg sie zacinało , a wczesniej tego nie było .

Pisze ten temat poniewaz ostatnio wymieniłem płytę główną wraz z pamięciami i nie zamierzam już więcej pakować hajsu w kompa .

Proszę o szybką pomoc , z góry dzięki za sensowne posty .

Pozdrawiam .

PS.

Dodam że gdy uruchamiam system ponownie , to wylogowywanie trwa bardzo długą chwilę , a zamykanie systemu to juz nie mówie , trwa tak długo że resetuje komputer .

Dzieje sie tak od pojawienia się komunikatu o tym nieszczęsnym gta_sa .

Jak się chodzi po podejrzanych stronach bez antywirusa, to takie są efekty. Możesz przeskanowac programem doktor web curelt, ale zapewne i tak na formacie się skończy. Powiem Ci nawet szczerze, że dziwię się, ze korzystasz z internetu bez antywirusa, bo tylko samobójcy tak postępują. To jest dokładnie tak samo, jakbyś wyszedł z mieszkania i zostawił otwarte na oścież drzwi, ponieważ w tym momencie każdy haker ma poprzez sieć dostęp do twojego komputera, tak więc bez żadnego problemu każdy kto posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności poza tym, że może zrobić co chce z twoimi plikami, to może jeszcze wykraść hasła do różnych stron a nawet wykorzystać twój komputer do jakiegoś przestępstwa, tak więc po mojemu dla czystości sumienia najlepiej byłoby pobrać instalkę choćby nawet avasta, odłączyć kompa od neta, wgrać system od nowa, wegrać wszystkie sterowniki, wgrać antywirusa, podłączyć dopiero kompa pod neta, zaktualizować bazę wirusów i dopiero ściągnąć i poinstalować resztę programów, ponieważ gwarancji nie będziesz miał żadnej, że antywirus wszystko Ci znajdzie i wykasuje.

a nawet jeśli wykasuje to i potrzebne pliki też skasuje i wtedy system będzie gorzej chodził

po formacie i zainstalowaniu antywirusa (z darmowych polecam avasta-) dobrze będzie przeskanować cały dysk twardy(wszystkie stare pliki może w którymś siedzi to)

hajde , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

No to otrzymałeś sesnowną odpowiedź, najlepiej będzie jak przeskanujesz wszystkie partycje i dla pewności wgrasz od nowa system.

Edytowałem posta wyżej .

A na wgrywanie systemu od nowa nie spieszy mi się za bardzo bo nie mam jak tego zrobić .

Wymieniłem płytę na nowszą , która nie obsługuje już ATA tylko SATA , a napęd DVD mam na ATA .

Przejściówka kosztuje koło 50 zł , a nowy napęd 115zł . Wiec nie jest to dla mnie priorytetem , mam inne ważniejsze wydatki .

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić to z pendrive’a. Jak zrobisz użytek z zasobów wyszukiwarki google, to na pewno znajdziesz jak to zrobić.