Windows 7 i błąd 43 sterownika


(19rudziutki91) #1

Witam, posiadam karte graficzna Saphire radeon X1650 pro, działała ona bez problemow na WIn Xp, po zainstalowaniu win 7 32 bit. pojawił się problem:

http://w618.wrzuta.pl/obraz/powieksz/09XXLMmmrrr

Probowałem instalowac różne wersje sterownika ze strony producenta które (ponoć) pomyślnie się zainstalowały, ale menadżer urządzen nadal twierdzi ze jest problem. Jest to karta graficzna zgodna ze standardem WDDM a win 7 nie chce właczyc funkcji AERO bo twierdzi ze sterowniki nie są zgodne z tym standardem.

Proszę o pomoc bo już nie wyrabiam... :slight_smile:


(szymon189) #2

Ze strony producenta pobierasz pełną paczkę (95 MB)? Gdzie w pacce znajdują się Display Driver, Catalyst Control Center (English Language Only)


(19rudziutki91) #3

Tak dokladnie ta. Przed istalacja usunolem wszystkie sterowniki ktore windos sam zainstalowal po czym zainstalowalem ta paczke , wyskoczyl komunikat ze pomyslnie zainstalowano sterownik karty a i tak nadal jest blad. :frowning:


(Agatonster) #4

Dzielnicowy ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Chojinka) #5

najpierw wszystko usuń! później restart kompa a następnie instaluj ponownie.


(19rudziutki91) #6

Tylko, że tutaj pojawia się nowy problem. W momencie gdy usówam sterowniki to po zrobieniu restartu kompa automatycznie windows od razu włącza mi instalacje jakiś sterowników do karty i znowu pojawiaja sie w menadżerze urządzeń zainstalowane sterowniki z tym błędem 43.